Продуктові набори від депутата

Дата: 14.04.2020 18:50

14 квітня 2020 року надійшла перша партія продуктових наборів від народного депутата України Андрія Деркача для людей літнього віку , яким виповнилося 65 і більше років. Першими отримали допомогу мешканці сіл Імшана, Ольгине, Прудище,Ростов, с-ща Привокзальне та смт Ямпіль вул. Травнева, Миру, Кооперативна, Шкільна та Шевченка. Всього 272 набори. Доставити до місця призначення  на своєму транспорті допомогли заступник селищного голови Кучернос Юрій, депутати селищної ради Демич Валентин, Бондар Олександр, Фесенко Ірина та мешканці селища Беспалий Святослав і Левченко Олександр, за що Ямпільська селищна рада дуже  їм вдячна. Роздавати продуктові набори  літнім людям допомагали працівники ДНЗ ясла-садок «Малятко».У четвер чекаємо на доставку продуктових наборів у кількості 705 штук.

Від імені всіх мешканців територіальної громади, Ямпільська селищна рада висловлює щиру вдячність Андрію Деркачу за турботливе ставлення до наших земляків, щире піклування про них. Гадаємо, що така підтримка є вагомою і вкрай необхідною нашим громадянам у період карантину.