Виїзне засідання

19 березня 2019 року за участю Ямпільського селищного голови

Н. Цибулько відбулося виїзне засідання в селищі Привокзальне. У роботі  взяли участь заступник селищного голови Ю. Кучернос, депутат селищної ради по виборчому округу №21 І. Фесенко та  21  мешканець.

Наталія Миколаївна ознайомила мешканців селища з бюджетом селищної ради на 2019 рік і розподілом коштів на заходи, які заплановані у рамках виконання Програми соціального та економічного розвитку Ямпільської територіальної громади.

Наголосила, що у 2019 році передбачені кошти на освітлення вулиці Залізнична і збільшення ліхтарів на вул. Дмитріївська. Мешканці селища звернулися з проханням вирізати дерева і відремонтувати огорожу на кладовищі, встановити водонапірну  колонку на вул. Залізнична та  допомогти транспортом у розчищенні місця під встановлення хреста.

Селищний голова взяла до розгляду всі звернення громадян.