Привітання ветеранів

Дата: 07.05.2018 18:53

Напередодні 73-ї річниці Великої Перемоги Ямпільська селищна рада привітала ветеранів Другої світової війни Серьоженка Григорія Марковича та Авраменко Віру Павлівну зі світлим Днем і вручили продуктові набори.

Також у цей день працівники селищної ради вручили продуктові набори від народного депутата України А.Л. Деркача 23-м мешканцям селищної ради, які мають статус вдів загиблих учасників бойових дій, дружин померлих учасників Другої світової війни, членів сімей загиблих, дружин померлих інвалідів та інвалідів війни.

Привітальні листівки з Днем Перемоги від селищної ради надіслали учасникам антитерористичної операції. Ще 380 листівок зі святом Перемоги від А.Л.Деркача  роздали учні загальноосвітніх шкіл мешканцям Ямпільської селищної ради, які пережили лихоліття війни.

Від імені усієї Ямпільської територіальної громади щиро вітаємо всіх, хто вніс значимий вклад у Перемогу над  нацизмом, з 73-ю річницею Перемоги!

Хай буде мир і спокій у Ваших оселях! Зі святом!!!