Прибирання лісосмуг

07, 08, 11, 13,14  травня працівники Ямпільської селищної ради здійснили прибирання  території  лісосмуги , яка проходить вздовж залізничної колії, від побутового сміття, яке назносили мешканці прилеглих вулиць.  Чотири дні  працівники сміття складували у великі купи, які погрузили  на автомобіль і вивезли  на полігон 14.05.2019 року.

Раніше селищна рада організовувала суботники  щодо прибирання території лісосмуги. Виходили лише працівники  бюджетних установ, а ось жоден мешканець прилеглих вулиць участі у прибиранні не брав. Це обурило всіх, хто здійснював прибирання, тому 3-4 роки сміття не прибирали. Зараз з вулиць Травнева, Миру, Кооперативна депутатом Ямпільської селищної ради Т. Ісаєнко організований щомісячний  вивіз сміття ( мешканці сплачують по 10 гривень), тому селищна рада вирішила прибрати лісосмугу від сміття і подивитись, чи будуть скидатись у посадку і надалі побутові відходи, чи все ж таки будуть  мешканці  сплачувати за приїзд   машини.