Засідання виконкому

Дата: 28.01.2020 19:06

28  січня 2020 року відбулося перше засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради. У роботі взяли участь 7 членів виконкому . На розгляд виконкому винесені 11 питань. Найбільше часу забрало обговорення питання про коригування тарифів на послуги з водопостачання і водовідведення. Здійснення коригування тарифів відбулося у зв’язку зі збільшенням рівня мінімальної заробітної плати, цін на електроенергію та будівельно-ремонтні матеріали. З часу подачі ТОВ «Водолій-БС» пакету документів на розгляд виконкому , комісія з перевірки розрахунків економічного обґрунтування двічі провела засідання і надала виконавчому комітету висновок, що розрахунки проведені правильно. Члени виконкому прийняли рішення про введення в дію скоригованих тарифів з 01.02.2020 року. Ще на засіданні були заслухані інформації інспектора поліції Петра Поліщука і спеціаліста І категорії Кривущенко Олени про стан роботи щодо профілактики злочинності на території Ямпільської селищної ради, інспектора апарату управління Миколи Горлова про надання послуг з державної реєстрації місця проживання та зняття з місця проживання у 2019 році, секретаря Ямпільської селищної ради Тетяни Ісаєнко про підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2019 році, селищного голови Наталії Цибулько про стан виконавської дисципліни у 2019 році та стан виконання програми соціального та економічного розвитку Ямпільської територіальної громади за 2019 рік і головного бухгалтера Олени Соломко про стан виконання селищного бюджету за 2019 р.

Також прийняті рішення про затвердження переліку об’єктів і видів робіт, на яких правопорушники виконуватимуть  оплачувані суспільно-корисні роботи,  переліку об’єктів і види безоплатних суспільно-корисних  робіт для відбування покарання засудженими та притягнутими до адмінвідповідальності у вигляді громадських робіт та маршрути з вивезення побутових відходів.