Селищний турнір

20 червня 2020 року, в центрі смт Ямпіль, за підтримки селищної ради, на ігровому полі відбувся селищний турнір з волейболу, присвячений пам’яті наших земляків, любителів – спортсменів О. Сергійка та І. Сергеєнка. У селищному турнірі взяли участь 6 команд із району (Ямпіль, Дружба, Свеса, Воздвиженське).

Гравці показали чудову, захоплюючу боротьбу за вихід у фінал. Майстерні подачі і передачі м’яча виконувалися на професіональному рівні, заворожуючи нечисленних глядачів.

Перемогу у цікавій спортивній грі виборола команда  з м. Дружба, на ІІ місці команда з Ямполя, третю сходинку посіли гравці команди  з смт Свеса.

Перехідний кубок залишився у гравців до наступного турніру.

Усі члени команд-призерів отримали грамоти від селищного голови та медалі..