День партизанської слави

22 вересня український народ відзначає державне свято –  День партизанської слави, вшановуючи величезний внесок народних месників у перемогу над нацистськими загарбниками.

          Сумщина стала колискою партизанського і підпільного руху. Великий партизанський загін під командуванням С.А. Ковпака наносив відчутні удари ворогові, псуючи їх майно,  підриваючи залізні дороги, мости, техніку… Німці страшенно боялися партизанів і тому всю жорстокість виливали на мирних мешканців  за те, що вони були зв’язані з партизанами. Історія не замовчує страшенні нелюдські тортури, яким фашисти  піддавали  партизанів і підпільників, а також їх родичів. Свідченнями   їх  «боротьби»  з партизанами  стали    спалені  заживо  мирні  люди у багатьох селах і хуторах, вщент зруйновані і спалені  села і містечки.

       Але непокірний дух, сила волі, мужність і героїзм народних месників був незламний. Перемогу здобули спільною з  регулярною армією боротьбою!

         У цей день вдячні мешканці селища зібралися на урочистий мітинг з нагоди відзначення Дня партизанської слави біля обеліску нашим землякам, командирам партизанського загону «За Батьківщину»  Красняку, Гнибіді та Макаренку.

         З глибоким сумом і величезною вдячністю хвилиною мовчання вшанували полеглих героїв у Другій світовій війні.

 

         Вічна пам'ять полеглим бійцям!

         Слава воїнам–визволителям, воїнам-переможцям, воїнам-захисникам!!!

         Слава гідним нащадкам наших геройських дідів і прадідів!

         Хай буде мир на нашій українській землі!

         Щастя, добра, затишку, здоров’я і достатку всім родинам!

         Зі святом, дорогі земляки!

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *