Заміна лампочок

Дата: 20.10.2020 19:20

20-22  жовтня 2020 року , на замовлення Ямпільської селищної ради, приватний підприємець здійснюватиме заміну перегорілих ламп у ліхтарях вуличного освітлення на території  селища Ямпіль і в с. Прудище за адресами:

смт Ямпіль,

вул. Ботанічна буд.3, 5                                                                 -        2 шт.

вул. Гагаріна буд. 31, 34, 29, 40                                                   -        4 шт.

вул. Калинова буд. 13, 16, де трансформатор                           -        3 шт.

вул. Бондарівка, 44                                                                      -        1 шт.

вул. Глухівський шлях, буд. 28, 42, 64,20 , навпроти 71, спуск до спорткомплексу між буд 9 і 13                                                 -          6 шт.

вул. Коцюбинського Михайла , 39                                              -        4 шт.

вул. Шкільна                                                                                  -      2 шт.

пров. Бузковий, 6                                                                        -        1 шт.

вул. Спасо-Преображенська,  до поліції                                    -      2 шт.

вул. Єгорівська, перед магазином ритуальні послуги і буд. 61  -    2шт

вул. Бузкова, 29                                                                             -    1 шт.

вул. Красний Кут, буд. 38                                                             -      1 шт.

вул. Вербова, буд.13                                                                     -     1 шт.

вул. Шевченка буд. 98                                                                    -     1 шт.

пров. Шевченка,28                                                                         -     1 шт.

вул. Незалежна                                                                              -     4 шт.

с. Прудище

вул. Комарова, 5                                                                            -    1 шт.