Святкові заходи

Дата: 10.05.2017 19:33

9 травня біля меморіального комплексу  загиблим воїнам-землякам відбувся урочистий мітинг з нагоди 72-річниці перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні. Багато  мешканців селища вишикувались перед Меморіалом о 1000 годині. Із привітальним словом виступали Ямпільський селищний голова  Н. М. Цибулько, перший заступник голови Ямпільської райдержадміністрації В.В. Бойко, військовий комісар А.М. Примаченко, голова ветеранської ради П.Г. Могила.

У виступах звучали слова побажання миру і добра всій громаді. Багато теплих слів із побажаннями здоров’я і подяки за ратний подвиг прозвучало на адресу ветерана Другої світової війни, який був присутнім на святі, Серьоженка Григорія Марковича. Традиційно, під скорботну мелодію, були покладені гірлянди із живих квітів до Меморіалу і до Братської могили воїнам-визволителям Ямполя.

Завершальним акордом урочистого заходу став виступ народного хору «Барвінок» ( керівник М.А. Примак), у виконанні якого прозвучали дві пісні на військову тематику тих літ.

О 1700 годині у приміщенні Центру культури і дозвілля відбувся концерт, який не залишив байдужим жодного із глядачів. З 1900 години і до 2000  кухарі  із ДНЗ ясла-садок «Малятко» сердечно запрошували безкоштовно спробувати солдатської каші і гарячого напою. Для наймолодших мешканців селища цілий світловий день працювали 5 батутів та розважальні ігрові автомати.

А завершилися заходи  святковим салютом о 2130.