Технічне обслуговування трактора

22 січня представником ІП «АІС-Автоцентр» з м. Києва було здійснене технічне обслуговування трактору МТЗ 892.2, після 30 годин обкатки. Виконавець своїми силами, засобами та з використанням власних матеріалів за місцем знаходження техніки здійснив заміну фільтру масляного і фільтру тонкої очистки палива, заправив в бак 21,5 л Оливи Лукойл Версо SAE 10 W 30, 5 л Оливи Лукойл Авангард  SAE 15 W 40 та 10 л Оливи VipОil ТАД – 17 м.

Усі матеріали та послуги виїзного сервіса обійшлися селищній раді в суму 13 653, 60 грн. Нагадуємо, що техніка знаходиться на гарантії і згідно договору з постачальником, необхідно здійснювати сервісне технічне обслуговування протягом року. Якщо цього не робити, то гарантія, встановлена на рік, автоматично знімається.

Наступний технічний огляд передбачений після 270 годин обкатки.