Установлення снігозатримувачів

Дата: 11.07.2019 19:48

З 10 липня 2019 року розпочалися роботи з установки снігозатримувачів на дахи багатоповерхівок з металочерепичним накриттям. Протягом останніх років Ямпільською селищною радою здійснений капітальний ремонт 13 шатрових дахів: замінено дерев’яні конструкції і шиферне накриття на металочерепицю. Снігозатримувачів не встановили. Але, як показали зими, з дахів із металочерепичним накриттям сніг «злітає» з блискавичною швидкістю. Зсуви снігу несуть загрозу здоров’ю і життю мешканців. Тому в лютому місяці Ямпільська селищна рада замовила виготовлення 120 снігозатримувачів, за які із бюджету селищної ради сплатили 15000 грн. Ще 30 снігозатримувачів виготовлені у липні на буд. 6 вул. Заводська, які і встановлені в перший день. Кошти за їх виготовлення в сумі 3600 ще не сплачені. 11 липня установлюють на будинках розташованих по вул. Соборна.