Святкування Дня Незалежності

24 серпня 2018 року з нагоди 27 річниці Незалежності України на центральній сцені відбулися урочисті заходи. З привітальним словом до присутніх звернулися голова Ямпільської районної державної адміністрації Ірина Панченко, голова Ямпільської районної ради Ольга Губар та Ямпільський селищний голова Наталія Цибулько.

            За традицією, на святі були відзначені кращі люди Ямпільщини, яким вручені подяки і подарунки. Наталія Миколаївна вручила подяку голові районної ради Ользі Губар за багаторічну співпрацю, вагомий внесок у розвиток Ямпільської територіальної громади. Грамотами і подарунками нагороджені приватні підприємці Ігор Єрема та Олег Буюн за активну участь у соціальному та економічному розвитку селища.

            Працівники селищної ради взяли активну участь у районній акції «Хлібосольна Ямпільщина», на яку надали свої вироби народні умільці Любов Чумак, Оксана Куліш, Надія Репех, Аліна Ключко, Тетяна Абакумова, Ірина Фесенко, Любов Лунга, Оксана Парходько, Наталія Рубан, Наталія Ліванчук, Наталія Ольховик, Оксана Менькова, Катерина Адаменко, Ганна Канська.

            Також спільно з мешканцями селища пройшли урочистою ходою під гаслом « З Україною назавжди».

            Святкові заходи закінчилися дискотекою, яка продовжувалася до 01 години ночі.

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *