Введення в експлуатацію освітлення

Дата: 03.04.2019 19:51

03.04.2019 року введене в експлуатацію зовнішнє освітлення вулиць Суворова, Невського, Гагаріна в с. Імшана, яке входить до складу Ямпільської селищної ради.

У ході реалізації проекту на об’єктах було встановлено 35 вуличних ліхтарів на лінії протяжністю 3600 метрів.

За виготовлення проектно-кошторисної документації, отримання експертного звіту, здійснення технічного нагляду, придбання матеріалів і виконання будівельно-монтажних робіт із бюджету селищної ради сплачені кошти в сумі 142 026,00 гривень.

Наразі, всі вулиці села освітлені і мешканці можуть впевнено і спокійно пересуватися і в темну пору доби вулицями.