Виїзне засідання

06.06.2017 року у с. Прудище, в приміщенні об’єкту дозвілевої роботи, було проведене виїзне засідання з мешканцями. На ньому були присутні 4 мешканці громади. Особливо їх хвилював стан містка по вул. Партизанська, який все більше стає аварійним: утворилася на ньому яма, поручні проржавіли, плита розсипається. Місток знаходиться на дорогах районного значення, підпорядкований  ДП «Сумський облавтодор».

            Ямпільською селищною радою в цей же день направлений лист до керівництва ДП «Сумський облавтодор». Дійсно, на цьому містку, якщо не відремонтувати своєчасно, може виникнути небезпечна ситуація з трагічними наслідками.

           Завідуюча ОДР І.В. Фесенко ознайомила з роботою закладу, показала виставки робіт, оформлений дитячий куточок читача. Приємно, що заклад стає місцем культурного відпочинку і дозвілля для всіх вікових категорій населення: і дітлахів, і молоді, і старшого покоління.

            Внутрішній  вигляд і наповнення об’єкту дозвілевої роботи з кожним роком стає привабливим, затишнішим, тематично оформленим.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *