Участь у колегії

Дата: 26.06.2019 20:09

26 червня 2019 року Ямпільський селищний голова Н. Цибулько взяла участь у роботі колегії Ямпільської райдержадміністрації. Наталія Миколаївна була співдоповідачем у начальника управління соцзахисту населення О. Терентьєвої з питання «Про виконання державної соціальної політики в частині соціального захисту ветеранів війни, учасників АТО та Операції об’єднаних сил за період 2018 - І півріччя 2019 років».

У своєму виступі Наталія Миколаївна наголосила, що на виконання заходів Районної програми соціального захисту населення на 2017 - 2021 роки у селищній раді розроблені і затверджені свої селищні цільові програми, які служать матеріальною підтримкою нашим громадянам.

Так, згідно селищної цільової програми „Соціальний захист окремих категорій населення (ветеранів Другої світової війни) на період  2018-2020 рр.” у 2018 році надана щомісячна допомога по 200 грн. до пенсії двом ветеранам Другої світової війни в сумі 4800 грн. У І  півріччі 2019 року уже надана допомога на суму 2000 грн.

На реалізацію програми „ Надання матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО, у 2018 р.” у зазначеному році виплачена одноразова грошова допомога у розмірі по 1000 гривень 9 учасникам АТО, а у 2019 році, згідно селищної програми «Підтримка сімей учасників АТО та  військовослужбовців військової служби, які зараховані для проходження служби за контрактом  у 2019 році», виплачені кошти по 1000 гривень 2 учасникам ООС і 3 громадянам, які вступили на військову службу за контрактом. Всього 5000 грн.

Діти учасників АТО у ДНЗ ясла-садок «Малятко» і «Золотий ключик» за харчування сплачують 30%, а на період перебування батьків у зоні проведення ООС – харчуються безкоштовно.

За кошти бюджету селищної ради виготовляється технічна документація, проводяться камеральні обрахунки та кадастрова зйомка земельних ділянок, наданих учасникам АТО для індивідуального житлового будівництва і обслуговування житла. У 2018 році за виконання таких робіт із коштів, передбачених на виконання програми Регулювання земельних відносин  на період 2016 –2020 рр.”,  використано  10 400 грн. (5 учасникам АТО: Медведєву Ю., Бочарову В., Волку С., Бруяку О., Крутеню М.),                           у 2019 р. – 5 250 грн. (3 учасникам АТО: Баличеву С., Третьякову М.,                           Борисову Д.).

Згідно селищної цільової програми «Надання субвенції із селищного бюджету державним установам …» передбачені кошти обласному бюджету на проїзд учасникам АТО (1352,00 грн.) та за послуги зв’язку пільговій категорії (23852, 00 грн.), управлінню соціального захисту населення - на  проїзд автотранспортом (11488,00 грн.) та залізничним транспортом (43850,00 грн.).