Капітальний ремонт водопроводу

Дата: 17.07.2019 20:13

З   16  липня розпочалися роботи з капітального ремонту водопровідної мережі протяжністю 80 метрів по вулиці Спасо-Преображенська, між будинком 27 і 29.

За роботу взялася підрядна організація «Ямпіль-Буд», до співпраці вони залучили техніку  і працівників ТОВ»Водолій-БС» . У ході робіт передбачено заміну водопровідної мережі по вулиці Спасо-Преображенська  від колодязя

В-1 до колодязя ПГ-3.Вулична мережа запроектована із труб ПЕ-8/100 +  по ДСТУ Б В.2.7-151-2008 діаметром 50х3мм. З’єднання труб буде виконуватися терморезисторним  зварюванням,  з’єднання з замірною арматурою на фланцях та фітингах.

Даний водопровід перетинається з іншими підземними комунікаціями, тому роботи будуть проводитись і  вручну, щоб не пошкодити їх.

Загальна вартість проекту складає 24 103,00 гривні, із них -270,00 грн. буде сплачено за технічний нагляд -  1,5% , 3 000,00грн – за виготовлення  проектно-кошторисної документації, 500,00 грн. - кошти на здійснення авторського нагляду, решта - матеріали і будівельно – монтажні роботи.