Капітальний ремонт даху

Дата: 30.05.2017 20:18

З 29 травня ПП «Ямпіль-Буд» (керівник Мошта П.М.) розпочато роботи з капітального ремонту шатрової покрівлі будинку №1 по вул. Ботанічна. Зазначений будинок введений в експлуатацію в 1972 році і повинен був отримати новий дах ще в 2002-2003 роках. Але тільки зараз дійшла черга  до нього. Вартість проектно-кошторисної документації складає 376,577 тис.грн. сам проект коштував селищній раді 5 000 грн., експертний висновок – 1026 грн., за технічний нагляд повинні сплатити 7 238 грн.

Підрядна організація ПП «Ямпіль-Буд» врахувала всі пропозиції і зауваження селищної ради і погодилась зменшити вартість робіт до 285 532 грн. Селищна рада взяла до уваги те, що профлисти на димарі купуватиме ТОВ «Водолій-БС», а плівку для гідробар’єру – самі мешканці. Враховуючи всі пункти затрат, капітальний ремонт даху будинку №1, загальною площею 630 м2   в цілому обійдеться селищній раді в двісті дев’яносто сім тисяч дев’яносто чотири грн.