Святкування 28-річниці Незалежності

23 серпня 2019 року в смт Ямпіль проведені урочисті заходи з нагоди 28-річниці незалежності України.

Ямпільська селищна рада взяла активну участь у святкових і урочистих заходах.

Для районного конкурсу святковий коровай  виготовила ПП Канська Галина Станіславівна. Працівники установили фотозону для мешканців селища. Зранку на площі розпочали роботу батути, гірки для малюків, продавався попкорн і солодка вата.

Паралельно в центрі селища проходили спортивні змагання з футболу, усім гравцям ПП Бодаєва Г.Г. надала морозиво. Селищний голова у своєму виступі-представленні на конкурсі короваїв,  розповіла про традиції українського народу, повязані з символом добробуту і гостинності. Також зі сцени Наталія Миколаївна привітала всіх мешканців селища та гостей з найважливим державним святом – Днем незалежності України. Побажала всім здійснення своїх найзаповітніших мрій та відзначила подяками з врученням подарунків начальника відділу культури Ямпільської РДА Олександра Рябуху та приватного підприємця селища Раїсу Зибіну.