Завершений ремонт фасаду

26 січня 2018 року виконані роботи з капітального ремонту фасаду буд. 9Б по            вул. Соборна. У ході робіт було установлено 6 стяжних пластин на анкерних болтах (на стінах), що дасть змогу утримати руйнування фасаду будинку і призупинить розширення тріщин.

            Як раніше повідомляли на веб-сайті Ямпільської селищної ради, з ремонтом цього будинку виникало ряд проблем, які створювали самі ж мешканці. І знову до селищної ради поступила скарга від мешканки будинку, що не попередили її про те, що будуть виконуватися роботи. Селищна рада навіть не знала, що саме в цей день будуть свердлити стіни, так як підрядник (Мошта П.М.) не встиг попередити, що на сьогодні філія «Ямпільський РЕМ» надала спецтехніку. Претензія поступила від громадянки, в якої мала дитинка спала і , певно, прокинулась від шуму. Ми розуміємо, що дитина могла злякатися, але підрядник не міг відмінити роботи, адже чекав декілька тижнів спецтехніку з філії.

            Чомусь жодного разу не поступила скарга від мешканців житлових будинків, у яких здійснювали капітальний ремонт покрівлі, на стукіт, гуркіт і свердління. А в тих будинках теж живуть сім’ї з маленькими дітьми!!!

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *