Вшанування ліквідаторів

26 квітня 1986 року сталася найбільша трагедія в Україні, яка спричинила велику загрозу життю й здоров’ю усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС. Причиною катастрофи вважають стрибок напруги в мережі, який і викликав 2 вибухи. Ці вибухи були не ядерними, а хімічними, але і вони принесли величезну шкоду не тільки українцям….

Наші земляки, ямпільчани, побували у тому страшному вогняно-радіаційному котлі. Багато з них уже пішли за вічну межу… Вічна їм пам'ять і Царство Небесне! Низький уклін за мужність і героїзм у боротьбі з пекельним вогнем.

Напередодні скорботної дати Ямпільський селищний голова  Наталія Цибулько вшанувала мешканців громади, які стали інвалідами внаслідок аварії на ЧАЕС і вручила продуктові набори з побажанням  здоров’я, затишку і натхнення.