Шосте засідання виконкому

Дата: 14.05.2018 21:14

14 травня 2018 року відбулось 6 засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради. На ньому були присутні 6 членів виконавчого комітету. У роботі взяли участь завідуючі ДНЗ ясла-садок «Малятко» Мерцалова Ю.С. та ДНЗ «Золотий ключик» Шарякова Л.О., так як заслуховували питання щодо харчування малюків. На засіданні був присутній представник ФОП Московка М.М. , адже розглядалося питання щодо погодження заяви про наміри у складі розділу «Оцінка впливу на навколишнє середовище» робочого проекту «Нове будівництво дільниці по виробленню деревного вугілля за адресою: Сумська область, Ямпільський р-н, х.Ростов, вул. Соснова, 2». На даний час члени виконкому відхилили погодження заяви  про наміри у зв’язку з виявленими у документах невідповідностями. Також на засіданні зареєстровані 2 колективні договори. Заступник селищного голови Кучернос Ю.В. доповів про результати подання е-декларацій працівниками та депутатами  селищної ради.