Засідання тендерного комітету

08 липня 2020 року відбулося 12 засідання тендерного комітету Ямпільської селищної ради з питання – визначення переможця  відкритих торгів по предмету закупівлі «Будівництво  мережі водопостачання індивідуальних житлових будинків по вул. Миру, Кооперативна в смт Ямпіль Сумської області». На аукціон надійшли пропозиції від 2 учасників: ПП «Ямпіль-Буд» і ПП  «Будсервіс».

Перемогу у тендері, згідно з пунктом 15 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі», отримує той учасник, тендерна пропозиція якого відповідає критеріям та умовам, визначеним у тендерній документації, і визнана найбільш економічно вигідною.

За результатами голосування членів тендерного комітету, пропозиція учасника ПП «Ямпіль-Буд», визнана такою, що відповідає зазначеній статті Закону.

Через 14 днів Ямпільська селищна рада, якщо не буде оскаржено рішення, укладе договір з підприємством.