ВІДКАЧУВАННЯ НЕЧИСТОТ

03 квітня 2020 року Ямпільська селищна рада залучила працівників ТОВ «Водолій-БС» із спецтехнікою для очищення туалету, розташованого за ринком. Надвірний туалет установлений у 2016 році , але , завдяки мешканцям селища , переповнився відходами. Викачати фекалії за допомогою асенізаторної машини не вдалося, так як у вигрібних ямах знаходилися пакети зі сміттям і пляшки. Довелося прийняти інші міри по зменшенню нечистот  у вигрібних ямах..

Шановні мешканці! Можете  самі (по фото)переконатися, які відходи знаходилися у вигрібній ямі…

Як можна переконати вас не викидати сміття в пакетах у туалет? Машина ж  тричі в неділю  збирає побутові відходи від багатоповерхівок! Але деяким громадянам важко встати з ліжка і винести пакет зі сміттям на причеп  машини , краще вкинути в туалет або під кущі в парку .

Совість не пробуджується, свідомості не має .

Що буде далі… Страшно подумати !?

Зате всіх лаємо, всі винуваті, а про себе не думаємо , бо ми добрі… А треба завжди починати з себе!