31 сесія 7 скликання

26 червня 2018 року відбулося засідання 31 сесії 7 скликання Ямпільської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 15 депутатів селищної ради. На порядок денний винесені 9 питань: 

1. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  для об’єктів житлової та нежитлової  нерухомості на 2019 рік  .                      

2.  Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Ямпільської        селищної ради на 2019 рік.

3. Про визначення мінімальної вартості місячної оренди квадратного метра загальної площі нерухомого майна на території Ямпільської селищної ради на 2019 рік.

4. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік.

5. Про розгляд клопотання ТОВ «ГЕД Холдінгз» щодо надання дозволу на дострокове розірвання договору оренди землі.

6. Про внесення змін до рішення 30 сесії 5 скликання Ямпільської селищної ради  від 09.10.2009 року «Про розгляд заяви гр. Войтенко Т.Ф. щодо надання земельної ділянки».

7. Про розгляд  заяви гр. Кононенко Н.М. про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва  і  обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення  особистого  селянського господарства

8. Про розгляд  заяви гр. Савченко Н.В. про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва  і  обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення  особистого  селянського господарства

9. Про розгляд  заяви гр. Пурис Н.С. про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва  і  обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення  особистого  селянського господарства.

         Нагальність проведення сесії заключалась в тому, що до 01 липня 2018 року необхідно затвердити проекти рішень по всім податкам, які будуть діяти з 01.01.2019 року.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *