Наслідки негоди

Дата: 02.07.2019 23:20

02 липня 2019 року працівники селищної ради, ТОВ «Водолій-БС» і небайдужі мешканці селищної ради вийшли на ліквідацію наслідків бурі, яка пронеслася ввечері 01 липня.

Сильний вітер наробив багато лиха: зламав дерева, зірвав дахи з будинків, поваляв електроопори і порвав електродроти.

Оперативно спрацювали працівники ТОВ «Водолій –БС» під час  вивезення зламаних дерев з вулиці Соборна і накритті даху буд.7 по вул. Ботанічна. У с. Імшана гілка з дерева обірвала проводи і зламала 2 опори. Користуючись відсутністю електропостачання, щоб уникнути аварійної ситуації в подальшому, Ямпільська селищна рада спільно з депутатами Ямпільської селищної ради Демич В.М. і Бондар О.Є. прийняли рішення про видалення сухих аварійних дерев, на які ще в 2018 році видані ордери, але ніхто не наважився спиляти.

Постраждали дерева і біля школи №2 , в парку біля Меморіалу і  в парку Перемоги впали 2 верби. У с. Прудище впале дерево ледь не зруйнувало  приміщення об’єкту дозвілевої роботи. Роботи з ліквідації стихії триватимуть і завтра.