Новини Ямпільської селищної ради

06 Липня, 2021 р., 16:17
В  рамках благодійної допомоги , місцевими підприємцями ФОП « Ковальов П.В.» та ФОП «Кулик О.О.» було передано  35  сучасних консольних ліхтарів, для модернізації вуличного освітлення на бульварі Ювілейний , вулиці Ботанічній та частково по вулиці Спасо-Преображенська в селищі Ямпіль. Зі своєї сторони Ямпільська селищна рада провела заміну застарілих ліхтарів на нові. Демонтовані ліхтарі будуть використані в подальшому після ремонту та модернізації.
06 Липня, 2021 р., 14:47
Щороку, за традицією, 6 липня  мешканці села Воздвиженське відзначають День села.
01 Липня, 2021 р., 16:22
02.07.2021 у зв’язку з ремонтними роботами буде припинено електропостачання з 8-00 до 15-00  у смт Ямпіль по вулицях: Красняка, Шкільна.
01 Липня, 2021 р., 11:36
30 червня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради, яке пройшло під головуванням заступника Ямпільського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Скварцової Оксани Вікторівни у зв’язку з відсутністю Ямпільського селищного голови  Губар Ольги Костянтинівни.
01 Липня, 2021 р., 09:14
         30 червня 2021 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сім’ї, молоді, освіти та культури, яке провела голова комісії Олена Терентьєва.
01 Липня, 2021 р., 09:07
30 червня 2021 року відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ і управління комунальною власністю, яке провів заступник голови комісії Євген Родінка.
30 Червня, 2021 р., 16:31
30 червня 2021 року голова постійної комісії Ямпільської селищної ради з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою Святослав Беспалий провів засідання комісії.
30 Червня, 2021 р., 16:10
Сесійне засідання провела секретар селищної ради Світлана Чудеса.
29 Червня, 2021 р., 14:55
У зв’язку з відзивом ТОВ «Водолій-БС» свого листа про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, інформацію щодо підвищення тарифів з вищезазначених послуг вважати не актуальною.