Новини Ямпільської селищної ради

28 Грудня, 2023 р., 08:22
 Широкомасштабне військове вторгнення Російської Федерації в Україну підвищило вразливість населення до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.
25 Грудня, 2023 р., 09:28
         У зв’язку з аварійною ситуацією на водогоні у смт Ямпіль призупинено водопостачання до закінчення проведення аварійних робіт.
24 Грудня, 2023 р., 18:58
21 Грудня, 2023 р., 15:40
Днями Міжнародним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй UNICEF на Сумщині доставлено чергову партію допомоги для закладів освіти Ямпільської селищної ради. Школи нашої громади, отримали від фонду ООН ЮНІСЕФ 61 рюкзаків з індивідуальним набором канцелярії та набори з канцелярським приладдям "Школа в коробці". Це – 6 боксів, які містять різні шкільні та канцелярські предмети, серед яких: маркери, пензлі, крейда, глобуси, олівці, лінійки, зошити з вправами тощо. Кожен такий бокс важить майже 48 кілограмів. Його вміст розрахований на 40 учнів.
19 Грудня, 2023 р., 11:54
15 Грудня, 2023 р., 15:04
15 Грудня, 2023 р., 09:27
Сьогодні вивезення сміття у багатоповерхових будинках та юридичних осіб не відбуватиметься.
14 Грудня, 2023 р., 15:37
15 грудня 2023 року вивезення сміття у приватному секторі не відбуватиметься у зв'язку з погіршенням погодних умов.