Новини Ямпільської селищної ради

22 Січня, 2024 р., 10:05
Для звернення щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, можна зареєструватися на електронний сервіс електронної черги за посиланням та QR-кодом Посилання : https://app.children.sumy.ua/
20 Січня, 2024 р., 16:04
Для відвідувачів створені всі умови. Інклюзія, робоче місце клієнта з виходом в інтернет, дитячий куточок. Для осіб з інвалідністю,  а також для осіб поважного віку, вхід до приміщення облаштований  пандусом. Для людей з порушеними функціями зору встановлена тактильна навігація, мнемосхема, метроном,  організовано надання сурдоперекладу онлайн. Санітарна кімната облаштована з урахуванням потреб осіб з інвалідністю. В залі очікування транслюються пенсійні новини, інформація про права клієнта, стандарти надання послуг розміщені на стендах, в буклетах, журналах. Для оцінки роботи фахівців встановлені скриньки та доступ до Порталу електронних послуг Пенсійного фонду України».
19 Січня, 2024 р., 15:39
    Сьогодні в Ямполі відбулося урочисте відкриття спортивно-реабілітаційної зали «Sport house».
17 Січня, 2024 р., 13:56
Шановні мешканці смт Ямпіль!
15 Січня, 2024 р., 10:05
У зв’язку з поривами на системах водопостачання по вул. Поліська і Шевченка  та проведенням ремонтних робіт водогону 15.01.2024 можливі відключення водопостачання в смт Ямпіль.
15 Січня, 2024 р., 08:58
Шановні мешканці смт Ямпіль!