Новини Ямпільської селищної ради

11 Грудня, 2016 р., 16:31
        09.12.2016 року на центральній площі селища, перед входом у парк бульвару Ювілейний, була встановлена кована арка . Виготовив її для селища ПП Ключище Олександр Васильович . За цей виріб, фарбування та  доставку до місця встановлення Ямпільська селищна рада сплатила 13 000 гривень. Гадаємо, що арка прикрасить площу і зробить привабливішим вхід до парку.
02 Грудня, 2016 р., 19:48
 Ямпільською селищною радою продовжуються  здійснюватися заходи щодо благоустрою території селища. Для безпечного пересування пішоходів по дорогах і тротуарах  щороку передбачаються в бюджеті кошти для придбання люків. У цьому році придбали їх 10 шт. на суму 5 800 грн., закупили 6 шарових кранів для пожежних гідрантів (4 500 грн).
29 Листопада, 2016 р., 12:03
Ямпільською селищною радою продовжуються роботи з благоустрою території селища. Так, у листопаді перед входом в парк бульвару Ювілейний установлені чотири лави, за які сплачено 7000 грн.. Також селищною радою придбано 10 урн для збирання побутового сміття, які будуть установлені на території ради.
23 Листопада, 2016 р., 20:06
У 2016 році Ямпільська селищна рада почала здійснювати капітальні ремонтні роботи електрообладнання в житлових багатоповерхових будинках розташованих на території смт Ямпіль. У попередні 2 роки були придбані і замінені електролічильники в будинках.
23 Листопада, 2016 р., 20:05
22.11.2016 року у парку по вулиці Спасо-Преображенська , біля відділу поліції установлений дитячий майданчик, виготовлений ДАП „Ямпільський агролісгосп” за кошти селищного бюджету в сумі 24 168 грн. Залишилося установити працівниками агролісгоспу ще огорожу з аркою і дитячий майданчик буде готовий прийняти дітлахів для розваг.
21 Листопада, 2016 р., 19:20
Протягом тижня з 14 по 17 листопада працівники селищної ради спільно з найнятими з центру зайнятості робітниками вивозили опале листя з парків б. Ювілейний та біля автостанції. Всього з території вивезли 7 тракторних причепів та 3 машини.
21 Листопада, 2016 р., 19:19
Напередодні вшанування трагічної події в історії українського народу – жертв Голодомору - було здійснено ремонт біля пам’ятного знаку. Який розташований в парку Перемоги. . Силами працівників селищної ради і залучених чоловіків із центру зайнятості була по-новому укладена плитка і замінений бордюрний камінь, який утримуватиме її від розвалення. Територія довкола пам”ятного знаку, в місцях просідання землі, вирівняна піском.
21 Листопада, 2016 р., 19:17
У листопаді 2016 року за кошти селищного бюджету, для підсипання доріг комунальної власності, було завезено 12 машин щебеню на  вулиці: Красняка – 2,5 машини, Зелена – 1 машина, Шевченка – 1 машина,
16 Листопада, 2016 р., 10:58
Ямпільська селищна рада продовжує здійснювати заходи щодо благоустрою території селища.
16 Листопада, 2016 р., 10:56
У листопаді 2016 року розпочато капітальний ремонт тротуарів по вул. Спасо-Преображенська, біля управління соціального захисту населення. На виконання зазначених робіт із селищного бюджету передбачені кошти в сумі 209.000 грн. Спершу ці кошти виділялися на співфінансування  доріг    б.Ювілейний (права сторона) і вул.Ботанічна, але з державного бюджету кошти на капітальний ремонт зазначених доріг не надійшли.   На сесії оперативно внесли зміни і вирішили поліпшити покриття тротуару біля державної установи.