Новини Ямпільської селищної ради

10 Травня, 2017 р., 19:33
         9 травня біля меморіального комплексу  загиблим воїнам-землякам відбувся урочистий мітинг з нагоди 72-річниці перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні. Багато  мешканців селища вишикувались перед Меморіалом о 1000 годині. Із привітальним словом виступали Ямпільський селищний голова  Н. М. Цибулько, перший заступник голови Ямпільської райдержадміністрації В.В. Бойко, військовий комісар А.М. Примаченко, голова ветеранської ради П.Г. Могила.
06 Травня, 2017 р., 09:46
З 03.05.2017 року в смт Ямпіль по вул. Соборна розпочалися роботи з капітального ремонту тротуарів. Селищною радою виготовлена проектно-кошторисна документація на об’єкт «Капітальний ремонт тротуарів по вул. Соборна – Спасо-Преображенська» на загальну суму 1357,222 тис. грн., якою передбачене улаштування покриттів з дрібнорозмірних фігурних елементів мощення площею 2860 м2 із заміною бортових каменів. Отриманий експертний звіт щодо розгляду кошторисної документації, за який сплачено 1873 грн. Після святкових заходів роботи, значно активізуються.
28 Квітня, 2017 р., 17:20
25.04.2017 року із залученням спецмеханізмів із філії «Ямпільський РЕМ» були видалені аварійні дерева по вул. Травнева в смт Ямпіль та       вул. Невського в с.Імшана, а також здійснено формування крон дерев біля кіосків по вул. Спасо-Преображенська. За виконання цих робіт Ямпільською селищною радою сплачені кошти в сумі 6 708 грн.
28 Квітня, 2017 р., 17:19
28 квітня приступив до виконання капітального ремонту внутрішньо будинкової водопровідно-каналізаційної мережі в буд. 49 по           вул. Незалежна ПП Бобров Олександр Єгорович із м. Суми. Цей підприємець чотири роки підряд здійснює  заміну водопровідно-каналізаційної мережі і в багатоповерхових будинках смт Ямпіль і біля них, зарекомендував себе з кращої сторони: договірна ціна у нього завжди нижча, ніж у інших підрядних організаціях, а роботи виконує якісно і в швидкі терміни.
28 Квітня, 2017 р., 17:18
З 26 квітня у парку бульвару Ювілейний розпочалися будівельно-монтажні роботи по відновленню зовнішнього освітлення. Планується встановити 12 антивандальних паркових світильників в самому парку і ще два вуличні світильники перед входом у парк. Всього 14  штук. Десять світильників закупили ще в кінці 2016 року  на суму 35845 грн. Ще 4 світильники будуть придбані в липні і установлені в парку. За виконання будівельно-монтажних робіт по встановленню 14 світильників Ямпільська селищна рада сплатить кошти в сумі 40 000 грн.
28 Квітня, 2017 р., 17:18
Наприкінці квітня розпочалися роботи по заміні огорожі на території ДНЗ ясла-садок «Малятко» в смт Ямпіль. Ямпільською селищною радою сплачені кошти за виготовлення із металу елементів огорожі вартістю 65 000 грн.
28 Квітня, 2017 р., 17:16
З 26.04.2017 року розпочалися  будівельно-монтажні роботи з відновлення зовнішнього освітлення вулиць Поліська і Бузкова та провулків Поліський і Бузковий в селищі Ямпіль. У 2016 році придбали електроматеріали на суму 49 923 гривні і передали в філію «Ямпільський РЕМ». У ході будівельно-монтажних робіт буде встановлено  28 вуличних ліхтарів. За виконані роботи Ямпільська селищна рада сплатить кошти в сумі 21 028 грн.
28 Квітня, 2017 р., 17:16
Наприкінці квітня було відновлене освітлення перед входом у 5 під’їзд буд. 29 по вул. Спасо-Преображенська. Роботи виконані електриком ТОВ «Водолій-БС» Корованенком М.І. Усі необхідні матеріали на суму 954 грн. придбані Ямпільською селищною радою.
28 Квітня, 2017 р., 17:15
27 квітня на клумбах перед входом у парк бульвару Ювілейний були висаджені 120 кущів троянд, наданих селищу  від народного депутата України Андрія Леонідовича Деркача.
26 Квітня, 2017 р., 20:39
26.04.2017 року на клумбах, розташованих в парку Перемоги і на трикутнику перед парковою зоною були висаджені насіння квітів: чорнобривців, майорів, агератуму, гладіолусів та канни.