Новини Ямпільської селищної ради

09 Лютого, 2023 р., 08:48
Міністерство освіти і науки спільно з ЮНІСЕФ, портал «Дія.Цифрова освіта» створили серіал для вчителів, вихователів, волонтерів і всіх, хто працює з дітьми, щоб ліпше зрозуміти почуття та емоційні реакції
08 Лютого, 2023 р., 15:34
Заступник Міністра внутрішніх справ Катерина ПАВЛІЧЕНКО в ефірі телемарафону FREEDOM розповіла про механізм вступу до штурмових бригад «Гвардія наступу», а також поінформувала про переваги служби у добровольчих бригадах Нацполіції, Нацгвардії та Держприкордонслужби «Служба в МВС має свої переваги. Зокрема, це пільги при вступі та у процесі навчання у військових та правоохоронних вишах. Окрім того, усі військовослужбовці підрозділів сил оборони, які беруть безпосередню участь у війні впродовж не менше 30-ти днів, отримують статус учасника бойових дій. Ті, хто проявлять себе найкраще, у майбутньому очолять наступні добровольчі підрозділи та наступальні операції», – зазначила Катерина Павліченко.
03 Лютого, 2023 р., 14:51
Відповідні підрозділи Збройних Сил України утворюються в усіх областях України
03 Лютого, 2023 р., 14:01
Жителі області, які бажають добровільно долучитися до однієї з 8 штурмових бригад, що формуються, можуть це зробити у центрах надання адміністративних послуг в Сумах, Білопіллі, Ромнах, Шостці, Охтирці та Конотопі
02 Лютого, 2023 р., 11:53
На порталі Дія доступна автоматична послуга для внутрішньо переміщених осіб – «скасування статусу ВПО»
01 Лютого, 2023 р., 14:47
Аби залишатися стійкими у воєнний час, треба дбати не лише про фізичне, а й про ментальне здоров'я. Мінреінтеграції розповідає про платформи, що надають безкоштовну психологічну допомогу
01 Лютого, 2023 р., 14:46
Поради підготовлено на основі матеріалів «Довідника безбар’єрності», розробленого в межах ініціативи «Без бар’єрів» першої леді України Олени ЗЕЛЕНСЬКОЇ
31 Січня, 2023 р., 16:49
Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» проводить опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.