Новини Ямпільської селищної ради

19 Вересня, 2022 р., 10:17
Днями в Ямпільську селищну раду у межах проєкту "Енергозабезпечення громад – SOS" Громадської організації "Київський інститут стратегічного аналізу та реформ "КІСАР"  було передано Сонячну станцію на базі сонячної панелі Axioma AX-170Р (170 Вт) з інвертором напруги 12/220 В потужністю 1500/900Вт та  акумулятором AGM RITAR RA 12V-45Ah з потужним контролером заряду до 30А для резервного електропостачання. Він знадобиться для того, щоб забезпечити живленням центр надання адміністративних послуг у разі знеструмлення загальної мережі селища. Це стало можливим завдячуючи Проєкту «ЛЮДИ для ЛЮДЕЙ: світ рятує українські громади», який впроваджується Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» завдяки залученим приватним пожертвам.
07 Вересня, 2022 р., 09:06
У скрутний для нашої країни час благодійний фонд «Зростай в родині» у співпраці з комунальною установою «Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг» продовжує підтримувати родини піклувальників, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на території Ямпільської територіальної громади.
02 Вересня, 2022 р., 14:18
2 Вересня 1943 року увійшло в історію нашої Батьківщини, як день звільнення від фашистських загарбників. Сьогодні, в тривожний час війни, коли ямпільчани стали на захист Вітчизни і не дають поневолити свій народ, є вірними синами своєї країни, своєї Батьківщини, ми знаємо , що Ямпільська земля була , є і буде Україною! Віримо і наближаємо Перемогу!
01 Вересня, 2022 р., 13:20
Команда Мінцифри попри повномасштабне вторгнення продовжує створювати нові сервіси та послуги в застосунку Дія, яким вже користується понад 18 мільйонів українців
01 Вересня, 2022 р., 09:35
30 Серпня, 2022 р., 16:55