Новини Ямпільської селищної ради

02 Серпня, 2022 р., 09:27
01 серпня 2022 року проведено робочу зустріч заступника голови Ямпільської селищної ради Оксани Скварцової з начальником Шосткинського районного сектору №2 філії Державної установи "Центр пробації" в Сумській області Світланою Меньковою. В ході зустрічі сторони обговорили проблемні питання, які виникають в роботі з порушниками під час виконання адміністративних стягнень, питання оформлення документації щодо осіб, які відбувають адміністративне стягнення у виді громадських робіт на території Ямпільської селищної ради. Крім цього актуальним стало питання виконання адміністративного стягнення у виді оплачуваних суспільно-корисних робіт на території Ямпільської територіальної громади, оскільки у даний час здійснюється саме його виконання, було з'ясовано правила документування та складання звітності, особливо було зазначено на обов'язковості здійснення оплати за роботу та перерахування коштів на відповідний рахунок згідно вимог чинного законодавства.
27 Липня, 2022 р., 14:20
На території області дозволено продаж слабоалкогольних напоїв, вин та пива у будні дні з 11:00 до 19:00 години.
27 Липня, 2022 р., 10:35
На всіх етапах існування імперсько-російська та радянсько-комуністична системи продумано нав’язували на теренах, де їм вдавалось укоренитися, свої політоніми й топоніми, русифікуючи в такий спосіб місцеве життя та розчиняючи корінну ідентичність в імперському наративі. Українцям судилося практично всюди на своїй землі побачити маркування Москвою української території топонімами, які були чужинськими для нас і підміняли нашу національну самобутність. Правителі цієї системи знали, що роблять, насаджуючи нам, українцям, свої назви, свої імена, свої так звані геройства й цінності: їхнього, радянського, російського мало бути багато скрізь, на кожному кроці, щоб українці, в кожному великому місті чи в декілька тисяч жителів селищі змалечку звикали до цих назв як до рідних, своїх, невіддільних.