Новини Ямпільської селищної ради

30 Вересня, 2022 р., 15:33
           З нагоди Дня працівників освіти селищний голова Ольга ГУБАР привітала працівників освітніх закладів за сумлінне виконання своїх посадових обов'язків, відповідальність, активну громадську позицію, вагомий внесок у розвитку волонтерського руху на підтримку Збройних сил України.
30 Вересня, 2022 р., 13:46
Діти — це наша надія і наше майбутнє. У дітях — щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.
30 Вересня, 2022 р., 08:55
29 Вересня, 2022 р., 08:27
Терор в окупованій нацистами Україні знищив євреїв як соціокультурну й етнорелігійну спільноту. Жертвами Голокосту стали понад 1 мільйон осіб. Чому ж саме Бабин Яр став символом Голокосту в Україні?
28 Вересня, 2022 р., 08:42
У конкурсі можуть брати участь учнi старших класів, студенти, учителі. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти
23 Вересня, 2022 р., 15:16
Шановні працівники закладів позашкільної освіти!
22 Вересня, 2022 р., 16:44
Ямпільська селищна рада висловлює велику подяку Міжнародній організації SAMARITAN’S PURSE  та Василю Дворецькому за надану гуманітарну допомогу працівникам КНП «Ямпільська лікарня», Ямпільської підстанції екстреної медичної допомоги, працівникам  освіти  Ямпільської громади (с. Воздвиженське, с. Степне, с. Імшана, с. Усок, с. Щатрище, смт Ямпіль).
22 Вересня, 2022 р., 11:03
 У цей день ми вшановуємо подвиг партизанів та підпільників, які у період Другої світової війни пройшли крізь найскладніші випробування i відстояли право людей на свободу.
21 Вересня, 2022 р., 09:13
Сумською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України  відкрито запис бенефіціарів на отримання гуманітарної допомоги. Запис доступний для найбільш вразливих категорій осіб, які мешкають у Шосткинскому районі.
20 Вересня, 2022 р., 15:12
      На цьому тижні 41 родина з числа  внутрішньо-переміщених осіб, які вимушені були покинути території, де проводяться активні бойові дії  після 24 лютого 2022 року та зараз проживають у Ямпільській громаді отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів.