Новини Ямпільської селищної ради

05 Вересня, 2021 р., 07:16
03 Вересня, 2021 р., 15:11
02.09.2021  та 03.09.2021 на території Ямпільської селищної ради було проведено аукціони з продажу права оренди на земельні ділянки. На аукціони було виставлено 14 земельних ділянок, з них продано право оренди на 13 земельних ділянок. На одну земельну ділянку аукціон не відбувся, у зв’язку з відсутністю претендентів.
31 Серпня, 2021 р., 16:20
      31 серпня 2021 року проведено засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради. Рішенням виконавчого комітету затверджено протокол конкурсної комісії  з призначення управителя багатоквартирного будинку. Переможцем конкурсу стало МПП «Агротех». Відповідно до чинного законодавства з підприємством буде укладений договір терміном на один рік.
28 Серпня, 2021 р., 20:08
Саме в цей день з'їхалися до свого рідного куточка люди, які тут народилися, проживають та виросли.
26 Серпня, 2021 р., 16:31
      26 серпня 2021 року проведено засідання конкурсної комісії Ямпільської селищної ради з призначення управителя багатоквартирного будинку. Після, ретельного, вивчення пакету документів поданих МПП « Агротех», комісією прийнято рішення про визначення підприємства переможцем конкурсу з управління багатоквартирними будинками. Після затвердження результатів конкурсу виконавчим комітетом Ямпільської селищної ради та укладення договору , підприємство приступить до своїх обов'язків.
26 Серпня, 2021 р., 11:22
ТОВ "Україна" повідомляє, що 28 серпня 2021 року буде проводитися обробка гречки препаратом Дикват, контур поля номер 301 .