Новини Ямпільської селищної ради

24 Вересня, 2021 р., 11:37
Жителів смт Ямпіль просимо зберігати спокій – це річна технічна перевірка місцевої системи оповіщення
22 Вересня, 2021 р., 15:00
             День партизанської слави відзначається 22 вересня як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашизмом у глибокому тилу ворога, не шкодуючи життя.
22 Вересня, 2021 р., 09:22
         Ямпільською селищною радою в рамках укладеного Меморандуму про співробітництво між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та ГО «Центр освітніх реформ «Наші діти» взято участь у Всеукраїнському проєкті з подолання цифрової освітньої нерівності  в Україні «Інноваційний прорив».
22 Вересня, 2021 р., 09:18
На думку ВООЗ, найбільша проблема, яку становить дельта-варіант COVID-19, — це його висока заразність. Усюди, де виявляють цей варіант, він швидко передається від людини до людини. Станом на 10 серпня варіант “Дельта” було зареєстровано в 142 країнах, і очікується, що він продовжить поширюватися. Чи варіант “Дельта” більш заразний?
19 Вересня, 2021 р., 08:02
Шановні працівники та ветерани лісового господарства!
17 Вересня, 2021 р., 17:44
Сьогодні, 17 вересня 2021 року, відбулося засідання тринадцятої сесії 8 скликання Ямпільської селищної ради, яке провів селищний голова Ольга ГУБАР.
17 Вересня, 2021 р., 17:44
11 Вересня, 2021 р., 07:13
Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту!
10 Вересня, 2021 р., 17:05
Сьогодні, 10.09.2021 на території Ямпільської громади відбувся щорічний обласний конкурс «Вальник лісу – 2021», присвячений професійному святу Дню працівників лісу.