Новини Ямпільської селищної ради

20 Жовтня, 2021 р., 08:19
13 Жовтня, 2021 р., 11:35
У рамках виконання угод про соціально-економічне партнерство ПП «Аграй» було передано Ямпільській селищні раді подрібнювач гілок.
13 Жовтня, 2021 р., 11:06
01 Жовтня, 2021 р., 15:36
Згідно Порядку проведення в Ямпільській селищній територіальній громаді громадського обговорення кандидатури старости, затвердженого рішенням тринадцятої сесії Ямпільської селищної ради сьомого скликання від 17.09.2021 на території Воздвиженського старостинського округу, Імшанського старостинського округу, Степненського старостинського округу, Усоцького старостинського округу, Шатрищенського старостинського округу, протягом 10 робочих днів починаючи з 4 жовтня 2021 року, проводитиметься громадське обговорення кандидатури старости у формі проведення консультацій з громадськістю мешканців відповідного старостинського округу.  Консультації з громадськістю проводяться у формі вивчення громадської думки (опосередкована форма) зібранням підписних листів.
01 Жовтня, 2021 р., 13:54
Перед початком опалювального сезону актуальним є питання проведення щорічного спеціального навчання з питань охорони праці, пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності операторів та машиністів (кочегарів) котелень.