Новини Ямпільської селищної ради

15 Грудня, 2021 р., 16:02
 У зв’язку зі змінами в діючому законодавстві управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області нагадує роботодавцям про необхідність поновлення роботи з організації проведення медичних оглядів за процедурою, передбаченою вимогами наказу МОЗ України від 21.05.2007 № 246 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій».
15 Грудня, 2021 р., 16:00
За час лікування захворювань і травм Фонд соціального страхування України компенсує працівникам втрачений заробіток. Однак, якщо непрацездатність настала внаслідок алкогольного, наркотичного, токсичного сп’яніння або пов’язаних з ним дій, допомога за таким лікарняним не надається.
15 Грудня, 2021 р., 15:46
 За підсумками листопада 2021 року на рахунок Фонду соціального страхування України надійшло 2,682 мільярда гривень частки ЄСВ. Потреба у видатках на допомоги і страхові виплати (без врахування адмінвидатків) за цей же період склала 5,426 млрд гривень, враховуючи заборгованість з фінансування лікарняних, декретних і допомог на поховання, що накопичилась на початок місяця.
15 Грудня, 2021 р., 15:46
Упродовж січня-листопада 2021 року управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області прийняло на оплату понад 870 тисяч днів лікування від захворювань, травм, а також догляду за хворими рідними і проходження самоізоляції від COVID-19 українськими працівниками. Це на 16,5% більше, ніж за відповідний період 2020 року.
14 Грудня, 2021 р., 13:56
Щороку 14 грудня, у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, Україна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. День започатковано в Україні згідно з Указом Президента України № 945/2006 10 листопада 2006 р.
10 Грудня, 2021 р., 11:07
Відповідно до розпорядження Ямпільського селищного голови №174-ОД від 10.12.2021 засідання шістнадцятої сесії Ямпільської селищної ради восьмого скликання  переноситься з 15.12.2021 на 17.12.2021.
09 Грудня, 2021 р., 13:19
З початку пандемії управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області отримало 1080 повідомлень про клінічно підтверджені випадки захворювання медичних працівників на COVID-19, з них 20 випадків смертельні.
09 Грудня, 2021 р., 13:13
    На початку листопада освітян і окремих держслужбовців, для яких визначена обов'язковість вакцинації від COVID-19, однак які відмовились від її проведення, було відсторонено від роботи. А з 09 грудня обов’язкове щеплення буде також поширено на соціальних працівників і робітників стратегічних підприємств.
09 Грудня, 2021 р., 10:30
Усі українські працівники мають право на компенсацію втраченого заробітку за час тимчасової втрати працездатності, догляду за хворими родичами, самоізоляції від COVID-19, на період відпустки по вагітності та пологах тощо. Цей страховий захист забезпечує Фонд соціального страхування України.
08 Грудня, 2021 р., 14:54
8 грудня 2021 року проведено семінар-навчання для старост та діловодів Ямпільської селищної територіальної громади за участі приватного нотаріуса Шосткинського районного нотаріального округу Сумської області Василя Ляха.