Взаємодія з Шосткинським районним сектором №2 філії Державної установи "Центр пробації" в Сумській області

Начальник сектору

Контактні дані:

Тищенко Тетяна Василівна

поштова адреса: бульвар Ювілейний, 4, смт. Ямпіль, 41200

тел.: 066-030-19-81

Графік роботи:

понеділок – четвер: 08:00 – 17:00

п’ятниця: 08:00 – 16:45

обідня перерва: 12:00 – 12:45

вихідний: субота, неділя

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

26 Липня, 2024 р., 08:56
РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ» В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА ЇЇ УПОВНОВАЖЕНИХ ОРГАНІВ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ
14 Червня, 2024 р., 14:33
 13 червня 2024 року  на базі молодіжного центру «ДІМ» Ямпільського центру культури й дозвілля Ямпільської селищної ради за участю працівників Шосткинського районного сектору № 2 з питань пробації та суб’єктів пробації відбувся показ документального кіно з колекції кіноклубу Docudays UA модератором якого є Катерина Марчук.
13 Червня, 2024 р., 08:36
11.06.2024 була організована і проведена робоча зустріч начальника Шосткинського районного сектору № 2 філії ДУ «Центр пробації» Тетяни Тищенко та провідного інспектора органу пробації Любові Полозок з головним спеціалістом служби у справах дітей Ямпільської селищної ради Оленою Кривущенко та фахівцем із соціальної роботи КУ «Ямпільський територіальний центр надання соціальних послуг» Ксенією Дудко на тему «Пробаційні програми. Суть, особливості, переваги для правопорушника та громади».
23 Квітня, 2024 р., 11:14
        22 квітня 2024 року  на базі молодіжного центру «ДІМ» Ямпільського центру культури й дозвілля Ямпільської селищної ради за участю працівників Шосткинського районного сектору № 2 з питань пробації та суб’єктів пробації відбувся показ документального кіно з колекції кіноклубу Docudays UA, модератором якого є Катерина Марчук. До уваги учасників було представлено стрічку «Земля Івана» режисера Андрія Лисецького.
14 Лютого, 2024 р., 10:40
Блок презентації
12 Січня, 2024 р., 10:58
         10.01.2024 року, напередодні Міжнародного дня “Дякую”, відбулася зустріч працівників Шосткинського районного сектору № 2 уповноваженого органу пробації з представниками Ямпільської центральної публічної бібліотеки. Під час зустрічі був проведений профілактичний захід для суб’єктів пробації.
18 Грудня, 2023 р., 11:04
         15 грудня 2023 року у приміщенні Ямпільської селищної ради відбулася робоча зустріч працівників Шосткинського районного сектору № 2 філії ДУ «Центр пробації» в Сумській області за участю  секретаря Ямпільської селищної ради Світлани Чудеси.