Новини Ямпільської селищної ради

02 Січня, 2019 р., 19:32
З перших днів нового року зима порадувала всіх свіжим снігом. Другого січня, з обіду, було здійснено чищення  деяких доріг комунальної власності у більш засипаних місцях - повороти, перехрестя,  - на які  райавтодорівська техніка найбільше насипала снігу, коли розчищали центральну вулицю. У цих місцях утворилася «каша» по якій важко ходити пішоходам.
01 Січня, 2019 р., 16:15
У приміщення ДНЗ ясла-садок «Малятко» 28 грудня ПП Рябухою С.М. доставлені меблі – шафи,  на які із бюджету селищної ради виділені кошти в сумі 7 300 грн.
01 Січня, 2019 р., 16:15
Завершилися новорічні ранки в дошкільних навчальних закладах «Золотий ключик» та «Малятко», які підпорядковані Ямпільській селищній раді. Вихователі підготували чарівні заходи, які по-справжньому змусили діточок повірити в казкові зимові дива. Малеча співала, танцювала, декламувала вірші.  І багато раділа! А це є основним для кожного дорослого на землі. Море приємних почуттів отримали дітлахи в кінці заходів – солодощі. А дарували їм в цьому році не тільки Ямпільська селищна рада, а й ТОВ «ТПК«Агроінвест+» та ПП «Аграй»,  які є орендарями на землях Ямпільської селищної ради.
01 Січня, 2019 р., 16:09
30 грудня  в селі Прудище завідуюча ОДР Фесенко Ірина Вікторівна провела новорічне святкове дійство для найменших мешканців села.  Під час свята діти отримали привітання і  солодощі від Діда Мороза та Снігуроньки, взяли участь у конкурсах. А 31грудня організувала свято для дорослих громадян. Допомогу у проведенні святкових заходів (цукерки, призи. Мішура) надала Ямпільська селищна рада.
27 Грудня, 2018 р., 19:54
Ямпільська селищна рада придбала  для трактора дорожню щітку з розпилювачем піску виробництва  компанії  Agros . Це придбання значно полегшить роботу прибиральникам селищної ради, адже під час ожеледиці зможемо розсипати пісок по тротуарах ,  (на дорогах комунального значення в більш небезпечних місцях) , а весною, літом та осінню – підмітати алеї та тротуари з допомогою техніки . Вартість товару  становить 41 000 грн.
27 Грудня, 2018 р., 19:53
Згідно селищної цільової програми «Охорона праці в установах, підпорядкованих селищній раді…» Ямпільська селищна рада придбала 4 сигнальні жилети для прибиральників, 3 робочі халати.
26 Грудня, 2018 р., 20:45
Наприкінці грудня 2018 року Ямпільська селищна рада придбала 4 пожежні гідранти, які будуть встановлені у водопровідні колодязі. За них із бюджету сплачені кошти в сумі 48 900 грн.
26 Грудня, 2018 р., 20:44
Наприкінці року Ямпільська селищна рада придбала номерні знаки на будинки в приватний сектор населених пунктів ради. Всього виготовлено номерів на суму 18 000 грн. Після новорічних свят працівники селищної ради, спільно з депутатами встановлять їх на будинках.
26 Грудня, 2018 р., 20:44
У Ямпільській селищній раді, на І поверсі, в приміщенні архіву була замінена стара віконна рама на новий склопакет. За його виготовлення і встановлення із бюджету селищної ради сплачені кошти в сумі 4 995 грн
22 Грудня, 2018 р., 18:38
21 грудня 2018 року на 36 сесії 7 скликання Ямпільської селищної ради був прийнятий бюджет селищної ради на 2019 рік. Доходи селищного бюджету складають 11 015 151,00 грн , із них загальний фонд    - 10 777 842,00 грн., спеціальний – 237 309,00 грн ,  а видатки - по загальному фонду 8 909 842,00 грн.,спеціальному- 2 105 309,00 грн.