Новини Ямпільської селищної ради

05 Березня, 2019 р., 18:31
За результатами лабораторних досліджень питної води, відібраної з шахтових колодязів комунальної власності, у 5 (із 9) вода не відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до питної води…». 05.03.2019 р. Ямпільська селищна рада здійснила дезінфекцію води у колодязях за адресами вул. Шевченка, 82, Шкільна, 22, Бузкова, 30, Травнева, 54 і Глухівський шлях, 39 за допомогою деззасобу «Жавель-Клейд», який допомагає більш – менш нормалізувати вміст нітратів у воді.
27 Лютого, 2019 р., 18:31
27 лютого 2019 року  Ямпільський селищний голова Цибулько Н.М. взяла участь у засіданні колегії Ямпільської райдержадміністрації. На засіданні Наталія Миколаївна виступила з питань щодо виконання селищного бюджету і Програми соціально-економічного розвитку Ямпільської територіальної громади у 2018.
26 Лютого, 2019 р., 18:35
26 лютого відбулося друге засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради. У його роботі взяли участь  6 членів виконкому, дільничний офіцер поліції  старший лейтенант Хомутов М.П., завідуючі ДНЗ ясла-садок «Малятко» Мерцалова Ю.С. та ДНЗ «Золотий ключик» Шарякова Л.О.
17 Лютого, 2019 р., 17:59
16.02.2019 року в Прудищенському ОДР пройшов тематичний захід "На крилах любові". В конкурсах змагалися дві сімейні пари. Перемогла дружба та кохання
15 Лютого, 2019 р., 16:32
15 лютого відзначається чергова річниця виведення військ із Афганістану. Багато юнаків не повернулися з тієї війни. Загинув смертю хоробрих і наш ямпільчанин, орденоносець Сергій Ошомок. Молодим відійшов у вічність… Але його пам’ятають, не забувають про його героїчний подвиг, завдяки якому були врятовані побратими. Братство воїнів-інтернаціоналістів найміцніше. Щороку учасники тієї війни, а їх на території Ямпільської селищної ради 16, зустрічаються з побратимами, відвідують могили своїх товаришів, згадуючи пекельний Афган.
13 Лютого, 2019 р., 15:43
13 лютого зима нагадала про себе рясним мокрим снігом, який завдав шкоди: обламав гілки на деревах, порвав лінії електромережі і, звичайно, засипав дороги і тротуари.
12 Лютого, 2019 р., 19:11
12 лютого 2019 року було здійснено виїзне засідання в с. Імшана. У роботі взяли участь Ямпільський селищний голова Наталія Цибулько, заступник селищного голови Юрій Кучернос, депутат Ямпільської селищної ради Валентин Деміч та   7 мешканців села.
12 Лютого, 2019 р., 19:11
З початку лютого розпочалися роботи із зовнішнього освітлення вулиці Невського в селі Імшана. У ході робіт буде встановлено  15 світильників на цій вулиці. Скоро всі вулиці Імшани (Суворова, Гагаріна і Невського) будуть із зовнішнім освітленням. 35 вуличних ліхтарів зроблять територію вулиць більш практичними і безпечними для мешканців. Ще 4 додаткові ліхтарі засіяють на вулиці Центральній.
11 Лютого, 2019 р., 13:50
У вихідні дні, на замовлення селищної ради, працівники філії «Ямпільський РЕМ», із залученням спецмеханізму, здійснили заміну перегорілих світлодіодних ламп у ліхтарях вуличного освітлення за адресами:  в смт Ямпіль вул. 75 Гвардійської дивізії (біля ДНЗ) – 1 шт.
11 Лютого, 2019 р., 13:49
11.02.2019 року відбулася щотижнева нарада працівників органів місцевого самоврядування.