Новини Ямпільської селищної ради

20 Травня, 2019 р., 19:23
20 травня 2019 року введений в дію вуличний годинник, який знаходиться на розі вул. Соборна і Спасо-Преображенська.
17 Травня, 2019 р., 20:02
З 17 травня 2019 розпочалися роботи з капітального ремонту м’якої покрівлі буд. 25 по вул. Спасо-Преображенська.
14 Травня, 2019 р., 19:02
05.05.2019 р. у родині учасника АТО, мешканця селища, сталася пожежа. Полум’я повністю пошкодило покрівлі господарських споруд, стіни, матеріали та меблі, які були в літній кухні.
14 Травня, 2019 р., 19:01
07, 08, 11, 13,14  травня працівники Ямпільської селищної ради здійснили прибирання  території  лісосмуги , яка проходить вздовж залізничної колії, від побутового сміття, яке назносили мешканці прилеглих вулиць.  Чотири дні  працівники сміття складували у великі купи, які погрузили  на автомобіль і вивезли  на полігон 14.05.2019 року.
11 Травня, 2019 р., 20:08
10 травня 2019 року працівники Ямпільської селищної ради виконали роботи з ліквідації сміттєзвалища по вул. Неплюєва (за приміщенням колишнього райсуду), пофарбували дитячий майданчик біля будинку 29 по вул. Спасо-Преображенській, косили траву по вул. Спасо- Преображенській, у парку біля Братської могили воїнів-визволителів.
09 Травня, 2019 р., 16:05
07.05.2019 року  троє працівників селищної ради виконали ремонт в’їзного знаку в с. Імшана. У ході робіт прикріпили планки, пофарбували конструкцію, скосили траву довкола і висадили квіти.
09 Травня, 2019 р., 16:05
        09.05.2019 року, на центральній площі селища Ямпіль зібралося багато ямпільчан та гостей . Урочистою ходою, під звуки військового маршу, з корзинами квітів і гірляндами,  з державними прапорами і прапорцями колона рушила до Меморіалу загиблих воїнів-земляків. Мітинг з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні розпочали ведучі заходу. Вони ж запросили до слова селищного голову Наталію Цибулько, голову Ямпільської  РДА Ірину Панченко, військового комісара Олександра Яловенка, голову спілки ветеранів Ямпільського району Петра Могилу та настоятеля Спасо-Преображенського храму отця Георгія. Основною темою виступаючих було вшанування всіх тих, хто боронив рідну землю від нацистської навали, хто кував перемогу на фронті, в  партизанських загонах і в тилу. А побажанням для всіх були слова про мир і добробут, про щасливе майбутнє нашої країни. Серед виступів звучали пісні  та вірші, підготовлені працівниками Ямпільського РЦКД ( директор Гарбузенко Л.І., диригент Примак М.А.)
09 Травня, 2019 р., 16:04
 З 06.05.2019 року розпочалися роботи по облаштуванню зони відпочинку біля вуличного годинника. У попередню неділю проведені будівельно-монтажні  роботи  з підведення електропостачання. За раз працівники підрядної організації виконали розмітку території на якій планується викласти тротуарну плитку. За 2 дні роботи по укладанню плитки виконані. До кінця тижня плануємо установити годинник ,  кругову лаву з урнами,  привісити ліхтарі і  приєднати  годинник до електроенергії.
09 Травня, 2019 р., 10:26
08.05.2019 Ямпільська селищна рада привітала ветерана Другої світової війни Авраменко Віру Павлівну з Днем пам’яті і примирення, Днем перемоги над нацизмом та 75-річницею вигнання нацистів з України.
09 Травня, 2019 р., 10:25
08 травня весь український народ відзначає державне свято – День пам’яті і примирення .Символом цього молодого свята є червоний мак, який є символом пам’яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів. Червоний мак уособлює кривавий слід від кулі, що передає страждання і смерть.