Новини Ямпільської селищної ради

25 Червня, 2019 р., 19:02
25 червня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради. У засіданні взяли участь 6 членів виконкому, спеціаліст І категорії (землевпорядник) Л. Чайка, спеціаліст І категорії по роботі з молоддю та спорту О. Кривущенко. На порядок денний винесені 6 питань, а саме:
24 Червня, 2019 р., 18:38
24 червня 2019 року Ямпільський селищний голова Наталія Цибулько взяла участь в урочистих заходах з нагоди Дня працівників державної служби. Наталія Миколаївна привітала всіх працівників з професійним святом, наголосила на вагомому значенні професії та побажала миру, щастя, світлих життєвих обріїв і величезного задоволення від праці.
21 Червня, 2019 р., 12:36
21 червня 2019 року Ямпільський селищний голова Наталія Цибулько взяла участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Олімпійського дня. У своєму виступі Наталія Миколаївна наголосила про важливе  значення фізичної культури та спорту в житті кожної людини і подякувала всім учасникам, які беруть участь у спортивних змаганнях. Також селищний голова вручила подяки Данченко І. та  Борисову А. за активну життєву позицію. Усім учасникам велосипедного проїзду, організованого селищною радою спільно з депутатом селищної ради Віталієм Марушко, надане морозиво.
21 Червня, 2019 р., 12:35
21 червня 2019 року завершений капітальний ремонт шатрового даху буд. 4 по вул. 75 Гвардійської дивізії. Підрядна організація в місячний термін виконала роботи по заміні дерев’яних конструкцій, обшивці димовентканалів і накриттю металочерепицею.
21 Червня, 2019 р., 12:35
21 червня 2019 року,  в смт Ямпіль, біля Меморіалу загиблих воїнів-земляків у роки Другої світової війни відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню скорботи і вшанування пам’яті воїнів, загиблих у війні.
19 Червня, 2019 р., 11:42
19 червня 2019 року в приміщенні Ямпільської селищної ради відбулося 7 засідання тендерного комітету. Цього разу на порядку денному розглянули та затвердили тендерну документацію на закупівлю товару – оренду трактора Беларус 892.2 за процедурою відкриті торги. Згідно нового законодавства передача в оренду державного та комунального майна відбувається через електронний майданчик.
19 Червня, 2019 р., 11:41
З 19 червня 2019 року розпочалися роботи з капітального ремонту тротуару на 2-й ділянці по вул. Спасо-Преображенська (від повороту з вул. Шкільна і до мосту). На цій ділянці планується укладання плитки на площі 403 м2  більше 200 погонних метрів бордюрного каменю і поребриків.
18 Червня, 2019 р., 18:33
18 червня 2019 року підрядна організація найняла транспортні засоби для вивезення старого, зірваного з тротуару асфальту та щебню з піском, які розвезли  зазначену суміш на ґрунтові дороги комунального значення: пров. Шевченка і Неплюєва, вул. Незалежна, Красний Кут, Шкільна та Травнева. Всього  8  машин.
14 Червня, 2019 р., 19:38
14 червня відбулося засідання 39 сесії 7 скликання. У її роботі взяли участь 13 депутатів селищної ради, заступник селищного голови Ю. Кучернос, головний бухгалтер О. Соломко, спеціаліст І категорії Л. Чайка, завідуючі ДНЗ Ю. Мерцалова та Л. Шарякова та генеральний директор ТОВ «Водолій-БС» В. Сахошко. Перед початком сесії депутати привітали свою колегу Слєзну Ірину з професійним святом- Днем  медичного працівника, побажали міцного здоров"я і успіхів у житті.
14 Червня, 2019 р., 19:37
13 червня завершений капітальний ремонт тротуару на 1 ділянці (від повороту на вул. Калинова і до повороту на вул. Шкільну) по вул. Спасо-Преображенська. Плитка викладена на площі 446 м2 підрядною організацією за десять днів. За виконану роботу на цій ділянці із бюджету селищної ради будуть сплачені  кошти в сумі 313811,01 грн., за технічний нагляд 4562 грн.