Новини Ямпільської селищної ради

10 Липня, 2019 р., 08:57
09 липня працівники Ямпільської селищної ради здійснили погрузку розпиляних стовбурів дерев на машину і відправили в ДНЗ ясла-садок «Малятко» (за адресою смт Ямпіль, вул. Бондарівка, 2А) для опалення приміщень в осінньо-зимовий період.
08 Липня, 2019 р., 18:37
08 липня 2019 року завершився капітальний ремонт водопровідної мережі по вул. Шевченка в смт Ямпіль. Відповідно до завдання на проектування замінено водопровідну мережу довжиною 800 м.
04 Липня, 2019 р., 11:23
04 липня в Україні відзначається свято – День Національної поліції . У цей день селищний голова Наталія Цибулько взяла участь в урочистостях з нагоди свята. Наталія Миколаївна привітала правоохоронців зі святом, подякувала їм за працю по охороні громадського порядку і протидії злочинності та вручила подяки і подарунки старшому лейтенанту, інспектору сектору реагування патрульної поліції Ямпільського відділення поліції Симоненку Дмитру Івановичу, старшому лейтенанту, дільничному офіцеру поліції сектору превенції Ямпільського відділення поліції Хомутову Максиму Павловичу та старшому лейтенанту, інспектору ювенальної превенції Ямпільського відділення поліції Поліщуку Петру Анатолійовичу.
04 Липня, 2019 р., 11:21
04 липня 2019 року підрядна організація з м. Суми ПП «Кругляк Ю.Г.» повністю завершила роботи на об’єкті «Капітальний ремонт тротуару по вул. Спасо-Преображенська в смт Ямпіль ».
04 Липня, 2019 р., 11:20
З 03.07.2019 року розпочалися будівельно-монтажні роботи на об’єкті «Капітальний ремонт шатрової покрівлі буд. 9 по вул. Глухівський шлях в смт Ямпіль Ямпільського району Сумської області». Будівля введена в експлуатацію в 1968-1969 році і з тих пір ніякого капітального ремонту не проводили. Загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах складає 559637,00 грн.
02 Липня, 2019 р., 23:20
02 липня 2019 року працівники селищної ради, ТОВ «Водолій-БС» і небайдужі мешканці селищної ради вийшли на ліквідацію наслідків бурі, яка пронеслася ввечері 01 липня.
01 Липня, 2019 р., 18:04
Продовжуються роботи з капітального ремонту тротуару по  вул. Спасо-Преображенська на ІІІ ділянці (від мосту до повороту на вул. Бондарівка). Несприятливі погодні умови збили темп підрядників, які планували раніше закінчити роботи на ділянці загальною площею 189 м2. Але на два дні раніше, на два дні пізніше – різниці нема. Головне, що найнебезпечна ділянка буде «ліквідована» і перехожі зможуть спокійно і безпечно ходити по тротуару.
27 Червня, 2019 р., 16:45
27 червня 2019 року, напередодні головного державного свята України – Дня народження Конституції – у  залі засідань Ямпільської РДА відбулися урочисті заходи, в яких взяли участь і працівники селищної ради.
27 Червня, 2019 р., 16:44
26 червня  підрядники завершили капітальний ремонт тротуару по вул. Спасо-Преображенська.  Роботи на цій ділянці тривали дев’ять днів. За ці дні бригада сумчан уклала  плитку на площі 403 м2, 420 погонних метрів бордюрного каменю і поребриків.
26 Червня, 2019 р., 20:09
26 червня 2019 року Ямпільський селищний голова Н. Цибулько взяла участь у роботі колегії Ямпільської райдержадміністрації. Наталія Миколаївна була співдоповідачем у начальника управління соцзахисту населення О. Терентьєвої з питання «Про виконання державної соціальної політики в частині соціального захисту ветеранів війни, учасників АТО та Операції об’єднаних сил за період 2018 - І півріччя 2019 років».