Новини Ямпільської селищної ради

24 Жовтня, 2019 р., 10:01
З метою ефективного, якісного та безперебійного  виконання своїх професійних та посадових обов’язків , державним реєстраторам придбали ще один картридж за  ціною 365,00 грн.
24 Жовтня, 2019 р., 09:58
23 жовтня 2019 року  виконаний капітальний ремонт відмостків ІІ під’їзду у будинку 9Б по вулиці Соборна. Загальна вартість капітального ремонту у будинку 9Б по вулиці Соборна складає -47 014,00  гривень.
22 Жовтня, 2019 р., 18:25
З метою якісного і ефективного проведення виховних заходів у Прудищанському обєкті дозвілевої роботи, Ямпільська селищна рада придбала акустичну установку за ціною 5000 грн.
22 Жовтня, 2019 р., 18:23
22 жовтня 2019 року здійснена заміна водопровідних труб у ІІ під’їзді двоповерхового житлового будинку №3 по вулиці Соборна. У І під’їзді стояк був замінений ще влітку.
22 Жовтня, 2019 р., 18:22
22 жовтня 2019 р. Ямпільський селищний голова здійснила виїзне засідання у селище Привокзальне. На зустріч  прибули 6  мешканців. Був присутній і депутат селищної ради по виборчому округу №21 Ірина Фесенко. Протягом години селищний голова відповідала на запитання громадян. Найбільше хвилювало питання остаточного введення в експлуатацію зовнішнього освітлення вулиць селища, установка нової лави на зупинці.
18 Жовтня, 2019 р., 17:20
Як раніше повідомляли на веб-сайті Ямпільської селищної ради, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 року №500-р із державного бюджету виділена субвенція в сумі 4200895,00 грн. на здійснення заходів соціально-економічного розвитку районного центру Ямпіль. Ямпільська селищна рада ознайомила мешканців громади про розподіл цих коштів на 4 об’єкти. Роботи на одному із них – капітальний ремонт доріжок у ДНЗ ясла-садок «Малятко» - знаходяться на стадії завершення, а ось оплатити їх виконання не маємо можливості: за дорученням Міністерства фінансів України призупинено проведення видатків місцевих бюджетів за рахунок субвенції із державного бюджету.
18 Жовтня, 2019 р., 12:31
18 жовтня працівники Ямпільської селищної ради оновили в’їзний знак- пофарбували букви. За придбану фарбу із бюджету селищної ради використали кошти в сумі 100 грн.
18 Жовтня, 2019 р., 12:30
18 жовтня завершені роботи з обшивання листовою сталлю димовентканалів у будинку 7 по вул. Соборна. Роботи затянулися у зв’язку з несприятливими погодними умовами – дощі, вітер -, але зараз покрівля будинку з димовентканалами має набагато привабливий вигляд і, головне, - надійне накриття.
18 Жовтня, 2019 р., 12:28
          17 жовтня спеціалізована бригада з м. Охтирка виконувала роботи по очищенню колодязів від мулу та цементуванню швів між кільцями . Бригада очистила 4 колодязі на території Ямпільської селищної ради ( провул. Шевченка, вул. Травнева, вул. Глухівський шлях та вул. Ботанічна), решту планують зробити на наступному тижні.