Новини Ямпільської селищної ради

27 Січня, 2020 р., 14:41
27 січня 2020 року Ямпільська селищна рада здійснила заміну перегорілих ламп у антивандальних ліхтарях, які встановлені у парку б-р Ювілейний та у сквері Партизанської слави. Зіпсовані ліхтарі селищна рада відправляла в м. Харків для заміни світильників. Доставка в обидві сторони, ремонт /заміна здійснювалися за рахунок ТОВ ТПК «Сігнус», яке і доставляло нам ліхтарі у 2016 році.
27 Січня, 2020 р., 13:34
« Голокост: не лише пам’ятати, а й розуміти, чому це з людством сталося»
23 Січня, 2020 р., 11:53
22 січня 2020 року працівники Ямпільської селищної ради здійснили вирубку кущів, які заважали проїзду автомобілям, по вул. Глухівський шлях.
23 Січня, 2020 р., 11:53
23 січня 2020 року, на прохання мешканців с. Прудище, пожежною машиною була відкачена вода з 3-х шахтових колодязях : вул. Партизанська, біля будинків  № 4 ,  №19 та Комарова, №10. Завдяки відкачуванню застояної води, гадаємо, що поліпшиться її якість та прочистяться джерельця  її  подачі, для свіжого наповнення.
23 Січня, 2020 р., 11:48
22 січня 2020 року відбулося перше засідання робочої групи, створеної розпорядженням селищного голови  від 09.01.2020 №04-ОД , з питань визначення норм вивезення побутових  відходів.
21 Січня, 2020 р., 20:12
На початку цього року вогняна стихія завдала шкоди мешканцю   с. Прудище,  повністю зруйнувавши покрівлю літньої кухні  в домогосподарстві .
21 Січня, 2020 р., 20:12
              21 січня 2020 р. Ямпільський селищний голова Наталія Цибулько провела виїзне засідання в с. Прудище. На зустріч з’явилися депутат Ямпільської селищної ради Олександр  Бондар, завідуюча Прудищанським ОДР Ірина Фесенко та  9 мешканців. Наталія Миколаївна розповіла присутнім про заходи, які були виконані в 2019 році по 3 населених пунктах: Прудище, Ольгине, Ростов, а саме: визначені межі населених пунктів сіл Ольгине і Ростов; виконати роботи по с. Прудище не змогли, так як у попередньому проєкті за 2003 рік відсутні земельні ділянки декількох домогосподарств, не всі зазначені приватні будинки та об’єкт дозвілевої роботи. Для того щоб визначити правильно межі населеного пункту с. Прудище, необхідно замовити генеральний план, вартість якого в цінах 2020 р. становить від 90 тис. грн. Таких коштів поки що не передбачили в бюджеті. Також  сплачені кошти 2 мешканцям, по 2000,00 грн кожному, згідно селищної цільової програми «Надання допомоги мешканцям з онкологічними захворюваннями». Одному мешканцю з села надається щомісячна допомога по 200,00 грн. на проїзд до місця лікування, згідно селищної цільової програми «Надання допомоги хворим нефрологічного профілю…».Селищна рада придбала акустичну установку в Прудищанський ОДР за  5000,00 грн., що дає змогу більш якісно і ефективно проводити вечори відпочинку і культурно-розважальні заходи. Здійснене чищення колодязя в  с. Ростов – 3000,00 грн. та надана допомога у проведенні заходів до Дня святого Валентина, 8 Березня, Дня захисту дітей, Дня села Прудище, Дня захисника України, 2 новорічних святкових заходів.
20 Січня, 2020 р., 14:41
20 січня 2020 року в селищній раді була проведена тематична нарада для працівників селищної ради з нагоди відзначення 22 січня Дня Соборності і Злуки. Селищний голова коротко розповіла про важливі події для українського народу, які сталися в далекому 1918 році (День проголошення УНР) і 1919 р (об’єднання УНР і ЗУНР). Наталія Миколаївна наголосила, що за свободу і незалежність, єдинство і цілісність України боролися ще наші  прадіди. І ось нині – відстоюють ті ж цінності онуки і правнуки славних синів і доньок України. Ми повинні пам’ятати сторінки нашої історії, вшановувати воїнів-захисників і всіляко допомагати у обороні, захисті і процвітанні нашої держави.
15 Січня, 2020 р., 19:03
15 січня 2020 року відбулося засідання комісії, створеної розпорядженням селищного голови  №03-ОД від 08.01.2020  «Про створення комісії з  перевірки економічного обґрунтування збільшення тарифів», по перевірці розрахунків економічно обґрунтованих витрат по коригуванню тарифів на послуги з водопостачання і водовідведення. Коригування тарифів на зазначені послуги проведені на підставі постанови  Кабінету Міністрів України №869 від 01.06.2011 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги». Механізм коригування запроваджений у зв’язку з підвищенням з 01 січня рівня мінімальної заробітної плати 4723 грн., у діючому тарифі 4173 грн., цін на електроенергію 2,61090 за 1 кВт/год – у діючому 2,58349 за кВт/год. та матеріали. У ході роботи комісія перевірила правильність індексу зміни ціни на індивідуальні складові витрат «Електроенергія», Оплата праці», «Паливо» А ось перевірити індекс зміни ціни на складову витрат «Сировина і матеріали»  не змогла, так як товариство не надало документальних підтверджень. Комісія запросила додати не надані матеріали для перевірки. Якщо індекс зміни ціни на сировину і матеріали документально підтвердиться, то економічні обґрунтування витрат по коригуванню тарифів на послуги з водопостачання і водовідведення обраховані правильно.
14 Січня, 2020 р., 18:40
Ямпільська селищна рада завершила переговорну процедуру  по закупівлі електричної енергії для потреб Ямпільської селищної ради. Постачати електроенергію селищній раді буде ТОВ «Енера-Суми». У 2020 році плануємо закупити у зазначеного товариства 147 821 кВт /год на суму 463135,02 грн, по ціні 3,133 грн.