Новини Ямпільської селищної ради

21 Квітня, 2020 р., 19:49
21 квітня 2020 року працівниками Ямпільської селищної ради пофарбований обеліск командирам партизанського загону «За батьківщину» та дитячий майданчик біля будинку 25 по вул. Спасо-Преображенській.
16 Квітня, 2020 р., 20:34
16 квітня 2020 року Ямпільська селищна рада отримала решту подарункових наборів від депутата Андрія Деркача в кількості 785 штук.
16 Квітня, 2020 р., 20:33
15 квітня 2020 року були відремонтовані 2 пам’ятники, які розташовані в смт Ямпіль і входять в меморіальний комплекс: братська могила воїнів –визволителів і пам’ятник землякам, які не повернулися з фронтів Другої світової війни.
14 Квітня, 2020 р., 18:50
14 квітня 2020 року надійшла перша партія продуктових наборів від народного депутата України Андрія Деркача для людей літнього віку , яким виповнилося 65 і більше років. Першими отримали допомогу мешканці сіл Імшана, Ольгине, Прудище,Ростов, с-ща Привокзальне та смт Ямпіль вул. Травнева, Миру, Кооперативна, Шкільна та Шевченка. Всього 272 набори. Доставити до місця призначення  на своєму транспорті допомогли заступник селищного голови Кучернос Юрій, депутати селищної ради Демич Валентин, Бондар Олександр, Фесенко Ірина та мешканці селища Беспалий Святослав і Левченко Олександр, за що Ямпільська селищна рада дуже  їм вдячна. Роздавати продуктові набори  літнім людям допомагали працівники ДНЗ ясла-садок «Малятко».У четвер чекаємо на доставку продуктових наборів у кількості 705 штук.
13 Квітня, 2020 р., 19:56
З 13 квітня 2020 року працівники Ямпільської селищної ради розпочали ремонт пам’ятників, розташованих на території ради. Для цієї мети раніше були придбані фарба, цемент, водоемульсіонна фарба, щітки, валіки. Всього на суму 6 110 гривень.
08 Квітня, 2020 р., 18:45
Тривають роботи з благоустрою населених пунктів Ямпільської селищної ради. Уже ліквідовані сміттєзвалища на території колишнього пташника, за Ямпільським ливарним заводом, біля лікарняного ставу, недобудови по вулиці Незалежна , на пустому дворищі  по вулиці Красняка, біля старого приміщення пошти . Сміття збирається в мішки і вивозиться на полігон. Також працівники прибрали придорожню територію до селища Привокзальне і села Прудище. Одночасно з прибиранням території, працівники здійснюють ремонт дитячих майданчиків і фарбування споруд, розташованих на них, урн та паркових лав.
06 Квітня, 2020 р., 21:41
03 квітня 2020 року Ямпільська селищна рада залучила працівників ТОВ «Водолій-БС» із спецтехнікою для очищення туалету, розташованого за ринком. Надвірний туалет установлений у 2016 році , але , завдяки мешканцям селища , переповнився відходами. Викачати фекалії за допомогою асенізаторної машини не вдалося, так як у вигрібних ямах знаходилися пакети зі сміттям і пляшки. Довелося прийняти інші міри по зменшенню нечистот  у вигрібних ямах..
02 Квітня, 2020 р., 18:49
З 02.04.2020 р. працівники ТОВ «Водолій-БС» здійснюють дезінфекцію під’їздів у багатоповерхових  житлових будинках. Дезінфекційні засоби, як благодійну допомогу у скрутний час, надав приватний підприємець
02 Квітня, 2020 р., 18:48
2 квітня 2020 року на кладовищі, розташованому по вул. Травнева в смт Ямпіль, за допомогою екскаватора Борекс 2101 та автомобіля САЗ 3507 було здійснене вивезення сміття з 2 ям, які знаходяться  в лісосмузі. Всього вивезено 8 машин на полігон. Працівники селищної ради грузили старі хрести, столи з лавами, гілля  та інше сміття на машину.
31 Березня, 2020 р., 17:29
31 березня 2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету. У його роботі взяли участь 7 членів виконавчого комітету та запрошений генеральний директор ТОВ «Водолій-БС» Сахошко В.В. На порядок денний винесені 12 питань, які виконавчим комітетом були розглянуті протягом 2-х годин. На засіданні затверджено проєктно-кошторисні документації по 4-ом об’єктам: