Новини Ямпільської селищної ради

10 Червня, 2020 р., 15:32
10 червня 2020 року відбулося 7 засідання тендерного комітету Ямпільської селищної ради. На порядку денному одне питання – розгляд і затвердження оголошення для проведення закупівлі через систему електронних закупівель із відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою для підготовки продажу права оренди земельної ділянки по  вул. Спасо-Преображенська (місце колишнього будинку піонерів). Цього ж дня оголошення розмістили на сайті електронних закупівель. Торги відбудуться 26 червня. У разі, якщо в конкурсі візьме участь один учасник, оголошення з даного питання буде розміщено повторно.
03 Червня, 2020 р., 21:40
Наприкінці травня працівники філії «Глухівський РЕМ» на замовлення Ямпільської селищної ради, здійснили заміну 42 перегорілих лампочок у ліхтарях вуличного освітлення в смт Ямпіль та населених пунктах, які входять до селищної ради.
27 Травня, 2020 р., 15:05
У кінці травня працівники Ямпільської селищної ради розпочали ремонт надбудов шахтових колодязів та їх фарбування. У ході робіт підбивали планки, укріпляли навіси у надбудовах. За 2 дні пофарбовані надбудови на                             вул. Єгорівська – 3 шт., вул. Спасо-Преображенська - 2 шт., вул. Бондарівка – 7 шт. та в с. Івотка вул. Руднєва – 1 шт.
27 Травня, 2020 р., 15:04
27.05.2020 р. на 6 засіданні тендерного комітету затвердили тендерну документацію щодо проведення процедури відкритих торгів по предмету закупівлі «Будівництво мережі водопостачання індивідуальних житлових будинків по вул. Шкільна в смт Ямпіль Сумської області». Цього ж дня оголошення,   технічна документація та технічне завдання по об’єкту оприлюднені на авторизованому електронному майданчику на веб-порталі Уповноваженого органу у порядку, передбаченому статтею 10 Закону України «Про публічні закупівлі».
27 Травня, 2020 р., 15:03
27 травня 2020 р. о 9-00 годині  в приміщенні Ямпільської селищної ради відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможця надання послуг з централізованого водопостачання мешканцям селища Привокзальне. На порядку денному розглянуто питання про затвердження оголошення з проведення конкурсу з визначення переможця надання послуг з централізованого водопостачання мешканцям селища Привокзальне. У роботі взяли участь 5 членів комісії, які затвердили оголошення про конкурс, ознайомились з умовами проведення конкурсу та конкурсною документацією.
27 Травня, 2020 р., 15:03
27 травня 2020 р. об 11-00 годині  в приміщенні Ямпільської селищної ради відбулося засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг із технічного обслуговування внутрішньобудинкових електромереж і електрощитових та освітлення місць загального користування в буд. 4 по вул. 75-ої Гвардійської дивізії в смт Ямпіль.
26 Травня, 2020 р., 16:30
У кінці травня введено в експлуатацію зовнішнє освітлення вул. Руднєва в с. Івотка. Для того, щоб засвітилися лампочки на вулиці с. Івотка із бюджету селищної ради використані кошти в сумі майже 84 000 грн. Всього установлено 9 ліхтарів, протяжністю 800 м
26 Травня, 2020 р., 16:29
26.05.2020 р. відбулося 5 засідання тендерного комітету. На порядку денному розглянуто питання про внесення змін до річного плану закупівель на 2020 рік. Зміни відбулися в назвах об’єктів, на яких заплановані роботи в цьому році, а саме:
26 Травня, 2020 р., 16:29
26.05.2020 р. о 13-00 відбулося чергове засідання сесії Ямпільської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 13 депутатів селищної ради, заступник селищного голови Кучернос Ю.В., головний бухгалтер селищної ради Соломко О.І., спеціаліст І категорії Чайка Л.С.. Протягом двох годин були розглянуті більше півсотні питань, винесених на порядок денний.
26 Травня, 2020 р., 16:28
26 травня о 10-00 відбулося 5 засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради. У роботі взяли участь 7 членів виконкому та запрошені завідуючі ДНЗ ясла-садок «Малятко» Мерцалова Ю.С. та ДНЗ «Золотий ключик» Шарякова Л.О., спеціалісти І категорії Чайка Л.С. та Кривущенко О.О.