Новини Ямпільської селищної ради

28 Липня, 2020 р., 18:09
28 липня 2020 року відбулося 7 засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради. У роботі взяли участь 4  із 7 члени виконкому та запрошені- головний бухгалтер селищної ради Олена Соломко, спеціаліст І категорії Олена Кривущенко, спеціаліст ІІ категорії Ірина Дегтярьова. На порядку денному розглядалися 7 питань. Заслухали  інформації про виконання бюджету селищної ради , Програми соціально-економічного розвитку територіальної громади , стан роботи зі звернення громадян, стан виконавської дисципліни, стан торгівельного обслуговування  населення на території ради та проведену роботу щодо запобігання бездоглядності та безпритульності за І півріччя 2020 року.
28 Липня, 2020 р., 18:08
З 27 липня 2020 року розпочалися роботи з будівництва водопровідної мережі по вул. Шкільна в смт Ямпіль. Переможець відкритих торгів, підрядна організація ПП «Ямпіль-Буд» закупили водопровідні труби і вже розпочали виконання земляних робіт. Водопровід протяжністю 1443 метри планують завершити у місячний термін. У ході робіт будуть встановлені водопровідні колодязі , задвижка , 30 штук з’єднувальних муфт та пожежний гідрант. Вартість будівельно-монтажних робіт, згідно проведеного тендеру, становить 198 324,62грн.  За виготовлення  проєктно-кошторисної документації  уже сплачені кошти в сумі  21 320 гривень.
15 Липня, 2020 р., 17:46
За результатами електронних торгів, рішення тендерного комітету, 15 липня 2020 року  Ямпільською селищною радою підписаний договір підряду з ПП «Ямпіль-Буд» на виконання робіт з будівництва водопровідної мережі індивідуальних житлових будинків по вул.. Шкільна в смт Ямпіль. Роботи  протяжністю майже в 1500 м , за сприятливих погодних  умов , будуть виконані  до 01 вересня 2020 року.
15 Липня, 2020 р., 17:42
14.07.2020 проведене 13-е засідання тендерного комітету . На порядку денному розглядалися результати електронних торгів з виконання робіт із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва закладів торгівлі з допоміжними  спорудами, розташованими в смт Ямпіль  по вулиці Спасо - Преображенська.
08 Липня, 2020 р., 21:21
08 липня 2020 року відбулося 12 засідання тендерного комітету Ямпільської селищної ради з питання – визначення переможця  відкритих торгів по предмету закупівлі «Будівництво  мережі водопостачання індивідуальних житлових будинків по вул. Миру, Кооперативна в смт Ямпіль Сумської області». На аукціон надійшли пропозиції від 2 учасників: ПП «Ямпіль-Буд» і ПП  «Будсервіс».
03 Липня, 2020 р., 14:47
03 липня 2020 року відбулося 11 засідання тендерного комітету Ямпільської селищної ради з питання – визначення переможця  відкритих торгів по об’єкту «Будівництво  мережі водопостачання індивідуальних житлових будинків по вул. Шкільна в смт Ямпіль Сумської області» Це вже вдруге проводиться тендер, так як першого разу подана була лише одна тендерна пропозиція. Цього разу на електронний майданчик подані 2 пропозиції. Перемогу здобуло ПП «Ямпіль-Буд» (директор Мошта П.М.). Робота розпочнеться на об’єкті згідно закону України «Про публічні закупівлі», через 10 днів.
03 Липня, 2020 р., 14:38
Нещодавно відбулися 2 районні заходи:відкритий фестиваль-конкурс  аматорської майстерності «Дивосвіт» та  фестиваль – конкурс «Вишивані мелодії Полісся».
30 Червня, 2020 р., 21:26
30 червня 2020 року о 10-00 годині відбулося засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради. У роботі взяли участь  4 члени виконкому та спеціаліст І категорії Кривущенко Олена. На порядок денний винесено 10 питань, які розглянули протягом  години.
27 Червня, 2020 р., 12:08
26 червня відбувся конкурс з визначення виконавця надання послуг з централізованого водопостачання в с-щі Привокзальне. На конкурс пропозицію надало лише ТОВ «Водолій-БС», яке і визначене переможцем. Договір з переможцем укладений на 1 рік.
27 Червня, 2020 р., 12:08
26 червня визначили переможця з технічного обслуговування внутрішньо-будинкових електромереж і електрощитових та освітлення місць загального користування в буд. 4 по вул. 75-ої Гвардійської дивізії. На конкурс пропозиція надійшла лише від одного учасника – ТОВ «Водолій-БС», яке і визнане переможцем із надання послуги. Ямпільська селищна рада укладе договір з переможцем терміном на 1 рік, так як у конкурсі брав участь один учасник.