Новини Ямпільської селищної ради

21 Травня, 2020 р., 21:18
Ще в одній кімнаті малюків, які відвідують ДНЗ ясла-садок «Малятко», покладений лінолеум на підлогу. Кімната стала більш охайною, затишною, світлою і привабливою. Також у садочку на вул. Бондарівка, 2а силами працівників і батьків був зроблений ремонт стелі і водопроводу на харчоблоці.
09 Травня, 2020 р., 11:31
09.05.2020 відзначається 75-річниця перемоги над німецькими загарбниками у Другій світовій війні.
08 Травня, 2020 р., 18:06
08 травня в Україні відповідно до Указу Президента України від 24.03.2015 року відзначається День пам’яті та примирення. Цю пам’ятну дату започатковано з метою гідного вшанування подвигу всіх людей, які перемогли нацизм у Другій світовій війні. В селищі масові заходи 8 травня, у День пам’яті і примирення, і 9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, через карантинні обмеження не проводитимуться. Але покладання квітів від вдячних громадян до святих місць ніхто не відміняє.
06 Травня, 2020 р., 13:49
06 травня 2020 року працівники Ямпільської селищної ради висаджували петунії у клумби – вазони, які знаходяться біля сцени, перед пішохідною зоною та біля Меморіалу загиблим  в роки війни землякам.
06 Травня, 2020 р., 12:33
Завершилися роботи з ремонту пам'ятника-Братської могили в селищі Неплюєве.Селищна рада вдячна начальнику станції Лізогубу Віталію за допомогу у фарбуванні скульптури і постаменту.
05 Травня, 2020 р., 18:36
05 травня 2020 року здійснений  поточний ремонт Братської могили воїнів, які загинули в роки Другої світової війни. Пам’ятник знаходиться в с. Імшана, на вулиці Центральна, біля сільського клубу. У ході робіт поштукатурили і пофарбували водоемульсійною фарбою постамент пам’ятника, пофарбували залізобетонну 2,5 - метрову скульптуру воїна з автоматом і каскою в руці. Після завершення робіт, установлена корзина з квітами до підніжжя історичної пам’ятки, в якій вічним сном спочивають 7 воїнів.
30 Квітня, 2020 р., 17:03
30 квітня 2020 року працівники Ямпільської селищної ради висівали насіння квітів на клумби, які розташовані на території селища. У цей день висіяли насіння на клумби в парку Перемоги, на центральній площі, біля арки, біля композиції «Місця для закоханих», вуличного годинника і на могилі перепохованих загиблих воїнів.
29 Квітня, 2020 р., 15:33
29 квітня працівники селищної ради розпочали роботи по підготовці клумб до посіву на них квітів. У ході робіт скопані клумби на вул. Спасо-Преображенській, так званий трикутник серед дороги, і 2 в парку Перемоги.
28 Квітня, 2020 р., 16:16
28 квітня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради. У роботі взяли участь 5 із 7 членів виконкому. Протягом 40 хвилин були розглянуті 6 питань. Члени виконкому заслухали інформацію про роботу зі зверненнями громадян та виконання селищного бюджету за І квартал, затвердили Порядок зменшення плати за комунальні послуги та заходи до дня перемоги над нацизмом. Також прийняте рішення про зменшення тарифу зі збирання та вивезення побутових відходів для мешканців, які проживають у одноквартирних будинках ( з присадибними ділянками) без водопостачання і водовідведення. Для них тариф складає 13.70 грн/люд.
28 Квітня, 2020 р., 16:15
З 28 квітня 2020 року відновилися роботи  з капітального ремонту дороги по вул. Шкільна в смт Ямпіль. Працівники підрядної організації «Прогноз» з м. Шостка утрамбовують щебінь на тротуарі, готуючи ділянку під асфальт.